Jump to content
GIGN Forum

Open Source / Free Web Example: Shame.lv


traxnula555
 Share

Recommended Posts

atdodu bezmaksas maajaslapu iesaaceejiem. :thumbsup:

down it

h4fbsoinbldeexd1f5ub.png

a4ufix team -0101+ B,T,S

Sadarbiibaa ar: sparky & lvhosting

Pakā arī iekļauts shame.lv,bans.shame.lv,www,amxbanu db dumps.

? Antons Riepa.

edit: tikai ludzu nedzeshat datubazes, jo paroles nav mainitas un no ftp ari neaizitekat tikai paņemat ko vajag

site: shame.lv

lietotajs: user_13

parols: hiponetbankashame

mans skype: xshell.exe

Edited by traxnula555
Link to comment
Share on other sites

ah neko nesaprotu :D nokačāju uzinstalēju appserver iemetu www mapīti pāri orģinālai, bet man parāda!

Problēmas ar datubāzes savienojumu!

Kur es varu pārmainīt datubāzes :D

EDIT:

Man to lapeli nevaig nekādām komūnam vai kkam tādam :D

Vnk 4fun uzlikt lai stāv :D

EDIT2: pēdējo reizi kad kko tādu dariju bija 2-3gadus atpakaļ un tagad jau visu esmu aizmirsis :D

Edited by aM`
Link to comment
Share on other sites

:D nokačāju uzinstalēju appserver iemetu www mapīti pāri orģinālai, bet man parāda!

Problēmas ar datubāzes savienojumu!

Kur es varu pārmainīt datubāzes :D

EDIT:

Man to lapeli nevaig nekādām komūnam vai kkam tādam :D

Vnk 4fun uzlikt lai stāv :D

EDIT2: pēdējo reizi kad kko tādu dariju bija 2-3gadus atpakaļ un tagad jau visu esmu aizmirsis :D

neliec katra teikuma galā bezsakarīgu smaidiņu. Tas ir pokemoniski un stulbi izskatās

Link to comment
Share on other sites

loti slikts ir tev mammai deels, neviens nav vainiigs, ka shame.lv ipasnieks uztic visadiem paroles utml.

Takaa padomaa pirms dirs un skaties, ka tik kada jaukaa diena nesanaak atbildet par to ko dirst te netaa !

tu neta varoni labaak klusee, jo te 98% netaa ir baigie muskulji, bet dzivee mazi 13gadiigi berni kurus skolaa dauza lielie puikas un nonjem pusdienu naudu !

Besii sitaa dirsana !

Tak kad jums vienreiz aizies, ka nee viss kas ir netaa, pie vainas ir hostinga deveeji vai kas cits, taa ir pasu hosta njemeeju neuzmaniiba, ka dod visadiem atmariem pieejas !

Bernudarzs vairak nekas !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...