Jump to content
GIGN Forum

Problēma Ar Source Serveri


Recommended Posts

Čau visapkārt.

Tātad problēma: palaižot CS:S serveri viss notiek, viss iet u.t.t, bet ir viens gļuks.

Tātad - kad atveru pašu CS:S (nestīmoto), eju serverī, viņš dažreiz ielaiž, tad apskatos savu 'status' un parādās kaut kāds mistisks random ģenerēts STEAM_ID

Bet gadās arī, ka mani (nestīmoto klientu) serverī nelaiž. Kā jau vienmēr rāda: Steam Validation Rejected

Tātad - apskaidrojiet man problēmu un pastāstiet, vai ir vajadzīgs kāds crack's vai arī kaut kas savādāks, piemēram, kā HLDS engin'am Dproto

Un ja stāv cracks - vai mans settings pie servera -autoupdate strādās?

Link to comment
Share on other sites

Ko tu pašlaik izmanto servera krakošanai ?

Anyways, Source dzinim iesaku izmantot RevEmu. "Mistisko" Steam ID problēma varētu būt saistīta ar pašreizējo servera kraku vai klienta spēles patču. Un nevajadzētu izmantot -autoupdate fīču, var rasties problēmas ar servera failu un emulātora savietojamību pēc kāda Valves updeita.

Link to comment
Share on other sites

Reāli nekāds crack's virsū nav uzlikts.

Ok, ja es piekristu izmantot to RevEmu vai arī kaut ko citu (ja ir, tad iesakat), rodas jautājums vai manā serveri normāli laidīs iekšā stīmotos spēlētājus un viss būs bumbās?

Par "bumbām" runājot - es to domāju, ka normāli stīmotajiem stati skaitīsies uz STEAM_ID un vai serveris normāli atpazīs, ka tas ir stīmots klients!?

Reāli gribas, lai tas būtu stīmots serveris, bet tikai ar vienu nosacījumu, ka nestīmotie tiek iekšā. Reāls piemērs - GIGN CS:S

btw - ko GIGN's izmanto?

Edited by Kefiirs666
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...