Jump to content
GIGN Forum

4iiteri


vbyuer
 Share

Recommended Posts

zb nevar normaali paspeeleet...gign pamazam par kompaktu paarver6as.=( O!banana pa gaisu staigaa ,3araza hed6otus n-tos(caur duumeneem,sienaam)Kaut gan iepriek6eejaa kartee kaa lama speeleeja smiliez.de_1350.gif

P.S shitaa meeslaine notikaas ap 10.05(plus neviena admina serverii =((( plus nesakiet- nedirs uz servera ir cheatingD-jebkur6 beep zin,ka existee uzlauzti CD)

Link to comment
Share on other sites

visi protams nav smiliez.de_2125.gif O!banana 99999999% procenti 4iiteris 3araza 99%

P.S par zaraza neesu iisti paarliecinaats

Link to comment
Share on other sites

Puikinj (vbuyer). Redzi ir taada lieta kaa drop down rapedlly (vai kaa tur) taa ir viena versija kaapee izskatiijaas ka vinsh staigaa pa gaisu! otra ir gljuks, kas pa retm paraadaas, tas ir, visi cilveeki skraida pa debesiim, bet tikai tu viens pac (itkaa) pa zemi. tas nu buutu par to staigaashanu. Un par HS. Ir arii taada lieta kaa meistariiba + veiksme + kill streak saakums.

AAA un mani shodien pie rezultaata 45:11 arii saaka saukaat pa 4iiteri.

Aaa un veel kas - ja ir aizdomas par 4iiteriem un ja tu neesi admins, tad neesi slinks un ieraxti demku par sho vunderkindu. To var izdariit nolaizhot konsoli ieraxtot tur vaardu record <faile name> un enter. vola jums raxtaa demka!

Link to comment
Share on other sites

ir tada lieta ka ir wallhacki, bet realus aimbotus neesu redzejis... itkaa viens ir, bet peec testiem secinaju ka neiet, varam pasmaidiit un spelet taalaak... maasteri tapat wallhackerus uz skanju caur sienu iznjems, tapec tas nav nekas biistams... pie tam lielakaa dalja wallhackeru ir kaut kaadi mazgadiigi pofigisti kas nemaak sho papildus bonusu pareizi pielietot... aimboti jau ir nedaudz smagaaks gadijums, bet kopsh cheating death ievieshanas lielakaa dalja aimbotu neiet vai arii iet ljoti sudiigi, t.i., daudzaas situacijaas pieveersh apkartejo uzmanibu deelj taa ka meerkjis paarlec no viena pretinieka uz citu

Link to comment
Share on other sites

Puikinj (vbuyer). Redzi ir taada lieta kaa drop down rapedlly (vai kaa tur) taa ir viena versija kaapee izskatiijaas ka vinsh staigaa pa gaisu! otra ir gljuks, kas pa retm paraadaas, tas ir, visi cilveeki skraida pa debesiim, bet tikai tu viens pac (itkaa) pa zemi. tas nu buutu par to staigaashanu. Un par HS. Ir arii taada lieta kaa meistariiba + veiksme + kill streak saakums.

AAA un mani shodien pie rezultaata 45:11 arii saaka saukaat pa 4iiteri.

Aaa un veel kas - ja ir aizdomas par 4iiteriem un ja tu neesi admins, tad neesi slinks un ieraxti demku par sho vunderkindu. To var izdariit nolaizhot konsoli ieraxtot tur vaardu record <faile name> un enter. vola jums raxtaa demka!

Nu es nez vai taa ir sagadii6anaas,ka speeleejot ar tiem pa6iem cilveekiem divas kartes peec kaartas man saak drausmiigi ,iet,!un ja es esmu taads lameris tad varbuut kompaktaa arii nav 4eateru ? smiliez.de_2428.gif

P.S 45:11 bija gignaa ?

Link to comment
Share on other sites

To vbyuer:

Puisieti, tu vismaz zini kaa izskataas chits, un peec kaadaam paziimeem WH no aimbota atshkjirt?

P.S. "Dzhentelmenja momplekts" WH + autoshoot, WH - lai zinaatu aiz kura stuura kursh seezh, autoshoot - lai "ieljepitu" HS tajaa momentaa, kad frags netiishaam paarskrien paar tau meerkji (piem. izskrienot no stuura) un visi tik padomaas ka laba reakcija tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

To vbyuer:

Puisieti, tu vismaz zini kaa izskataas chits, un peec kaadaam paziimeem WH no aimbota atshkjirt?

To:cole

meitieti, jhatka.gif tu zini,kas ir WH un aimbot njaa....psc apsveicu laugh.gif

To:freelancer zini pastaav arii taada lieta kaa 4iitu 'izsleeg6ana' wink.gif

To:Martin vispaar neesu tevi redzeejis uz gign taapee nenjemos spriest smile.gifbiggrin.gifwink.gif =P *<[:c) LOL

Link to comment
Share on other sites

taaks 1)no kurienes es varu zinaat kas ir martin???

2)Tas ieteikums kriit no konteksta-izoperee lentenjus no savas lielaas galvas jaaklis atsaldeetais 2348

Link to comment
Share on other sites

par martin(intel^) tu buutu zinaajis ja buutu palasijis ko raksta forumaa ne tikai fluudojis

2)Tas ieteikums kriit no konteksta-izoperee lentenjus no savas lielaas galvas jaaklis atsaldeetais 2348

pabeidz pamatskolu, tad dirs, anatomija, kaa skatos, nau tava stipraa puse...

p.s. kas tas par bezsakariigu ciparu savirkneejumu posta galaa??? smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

visu foruma tekstu man nav nepiecie6amiibas lasiit-lasu ko gribu,rakstu ko gribu.

Kaut kas nepatiik ielien dirsaa wormam un neaizmirsti pateikt lai mani izbano no foruma .

P.S piepuuli smadzeniites ... jaaklis atsaldeetais divi tuukstoshi triissimt chetrdesmit astonji

P.P.S anatomija laugh.gif beerna tie6ums

Link to comment
Share on other sites

Labs lentenni galva smiliez.de_2125.gif tas ir viens ruukkis...

tas par to ruukki:ja tas esmu es(tas ruukkis biggrin.gif )tad tas man nepatiik.

P.S kape nesaki cilvis cilveks kex u.tml.

Link to comment
Share on other sites

gigi.gif macho iek6eejais beerns smile.gif)
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...