Jump to content
GIGN Forum

Admini Ir?


Ardzeiks
 Share

Recommended Posts

mhm, kaada jeega no admin statusa ja admini visp neradas serveri? visaktivakie ir C0l, un veel 2 kam nikus neatceros. bet tas nemaina faktu ka serveri ir maz admini. kada jeega no taas reportesanas ja uz dotu bridi kad 4iiteri pilns serveris vnk nav jega spelet. butu man atstajusi patriota acc vismaz kkada kartiba buutu, tagat serveri vismaz 3 4iiteri jane vairak un protams nav kas nobano, tiko bija pilns serv tagat 8 skaitot ar 4iteriem, sviests. ja njemat nost acc padomajat ka tas ietekme servera gaitu... 4iteri dahuja, jo vairak adminu jo labak, tak pofig ka kadam gadas nobanot nepatiesi kadu speletau, vismaz parejo laiku var uzturet serv kartiba nevis par katru kludu uzreiz acc nost... gign mana uztvere zems liimenis adminesana neskaitot dazus kuri tomer ir aktivaki...

Link to comment
Share on other sites

Vispār nesaprotu, ko tu ar šo topiku gribi panākt?! Tas ak admini dienu un nakti sēdēs serveros aizmirsti vecīt :blelohs: Katram galu galā ir arī personīgā dzīve.

Un šī ņaudēšana, ka atņēma ACC izklausas no operas "ja man būtu ACC, tad nebūtu 4īteru" ,tu jau pierādīji, ka lāgā nevar uzticēties, kur nu vēl acc dot. Acc tiek dots galu galā vienam noteiktam cilvēkam, bet ja tiek iedota parole kādam, tad jau labāk jācer ka tas otrs nesataisīs MĒSLUS.

Over and OUT.

Link to comment
Share on other sites

:blelohs: Katram galu galā ir arī personīgā dzīve.

Un šī ņaudēšana, ka atņēma ACC izklausas no operas "ja man būtu ACC, tad nebūtu 4īteru" ,tu jau pierādīji, ka lāgā nevar uzticēties, kur nu vēl acc dot. Acc tiek dots galu galā vienam noteiktam cilvēkam, bet ja tiek iedota parole kādam, tad jau labāk jācer ka tas otrs nesataisīs MĒSLUS.

Over and OUT.

blat aizveries, tas ka vienu nepareizi nobanoji ble suudie baigie? jo vairak adminu jo lielaka iespeja ka kads admins buus taja bridi on un nobanos 4iiteri... gign suuds.... nav to citu komenteet...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...