Jump to content
GIGN Forum

Access Uz Cs:s Main


Recommended Posts

Sveiki visi.

Mani sauc Madars. Man ir 20 gadi un dzīvoju Kuldīgā. Ar CSS jau aizraujos kādus 4 gadus, pirmstam cs 1.6 .

Pa retam arī tagad uzspēlēju 1.6! Tas arī būtu viss kas jums jāzin par mani!

Takā pamanīju ka adminu no rītiem un vakaros neuzturās serverī! Un tieši tad čiteru ir viss vairāk!

Tādēļ vēlējos lūgt Ban /slay /kick /Gag tiesības

Pagaidām esmu report taisījis par čīteriem!

P.S. Admin komandas zinu!

CS:S Steamed STEAM_0:0:14646814

My Stats

Ar cieņu JunkiE

Edited by JunkiE
Link to comment
Share on other sites

Joined: 14-May 10

16h online time un prasam access! kas ar gignu notiek? agrāk tak bija daudz grūtāk dabūt un ne viens ātrāk kā pēc 2gadiem un nospēlētām vismaz 200h ātrak access neprasija! :/

Lab pats esmu jauniņais, bet zinu kā šeit bija..

Link to comment
Share on other sites

Viens kaut kaadaa tiesiibu topikaa prasiija, kas notiek ar gign'u? Tiesiibas esot dabuut tik vienkaarshi! Un tagad katrs chaliitis, (kuri pashi nesen dabuujushi pravas) atkaartos to pashu tekstu ar ceriibu, ka esi paari tai liinijai! Pathetic...

Link to comment
Share on other sites

Nu vismaz kādas 3 diennaktis nospēlē... un atrodi adminu, kas tevi ieteiks!!! :thumbsdown:

Par gign būšanu arī esmu mazliet šokā, jo es ta vismaz te esmu jau pāris (šķiet 6 vai 7) gadus un tikai tagad kā parādijās CS:S ta tikai paprasiju k-kādu aksesu...

Link to comment
Share on other sites

:thumbsdown:

Par gign būšanu arī esmu mazliet šokā, jo es ta vismaz te esmu jau pāris (šķiet 6 vai 7) gadus un tikai tagad kā parādijās CS:S ta tikai paprasiju k-kādu aksesu...

Es spelēju jau ilgāk nekā 3 dienaktis! Vakaros un rītos! nesēžu nolife pie source pa dienu!

Edited by JunkiE
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...