Jump to content
GIGN Forum

Par Gign Cs:s Server Neliels Ieteikums!


JunkiE
 Share

Recommended Posts

Nu tā vēlējos paziņot to ka vajadzētu kaut ko izdarīt lietas labā ar serveri!

Ko reāli derētu izdarīt ir uzlikt buytime uz 15sec pagaidām buytimes ir visu roundu! :(

Un arī vajadzētu ierobežot pingu tā lai serverī nesēž pingeri ar 100ping un pat vairāk!

:sparta:

Tas arī viss!

Edited by JunkiE
Link to comment
Share on other sites

Ko reāli derētu izdarīt ir uzlikt buytime uz 15sec pagaidām buytimes ir visu roundu! :(

Un arī vajadzētu ierobežot pingu tā lai serverī nesēž pingeri ar 100ping un pat vairāk!

:sparta:

Tas arī viss!

Lielos pingerus man šķiet jau pasen lidina ārā... par buytime - mans viedoklis neitrāls! Varbūt kāds var man izstāstīt kādu pieņemamu argumentu kāpēc buytime jābūt tikai raunda pirmajās 15 sekundēs ?

Link to comment
Share on other sites

Tapec, lai tie, kas sez baze nevaretu visu laiku pirkt entos ierocus kaa granatas un t.t, jo reali tas nav godigi, ka var visu laiku k-ko pirkt. Reali, tu apskrien 2 aplus apkart karte, tevi kads ir sasavis, Tu ieskrien baze un noperc brunas un ej sauj vinu talak. Pec manam domam, tas nav godigi...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Sveiciens Gign kungiem :)

Ir vēlviens ieteikums kurš atvieglotu spēlētāju darbu lai nosūdzētu cheater in server!

būtu jauki ja parastiem spēlētājiem būtu pieejama ši komanda sm_list lai varētu nosūdzēt cheatrus faktiski apskatīties un nokopēt gan viņa niku gan ip adresi?!?

Edited by Audiks...
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...