Jump to content
GIGN Forum

Telefona Ekrāns


Dimors
 Share

Recommended Posts

Šodien officiāli "nomira" telefona ekrāns. Mans telefons nereāģē uz pieskāriena. Bet uz pogam efektīvi strādā kā vajag..Bet uz pieskārienu nestrādā...KO man darīt? Telefons nebija nokritis..Tikai lietus pilieni bija trāpīti.. bet viņš strādāja šodien kad bij trāpīts..ko varat ieteikt?

Link to comment
Share on other sites

Tieshām parliecinājos ka LG ir riktīgs mēsls..Bet negribu palaist naudu pa vētru.. Vajag kkādīģi to izlabot..

Vot tieša problēma kā man vot te

...vari iedot linku? :/ mekleeju bet nekaa taada neatradu..daudzi tik raksta kaa to izlabot..

Link to comment
Share on other sites

Nebija uzduries..Viss bija okey..bet te nenokā viņš sapisās :S tik zheel..ir garantija,bet pats no Daugavpils a telefonu pirku Rīgā..Un man tālu braukt uz Rīgu :/

Palīdzi man pameklēt :/

Link to comment
Share on other sites

piedūriens, sākumā saka, ka lietus pilieni trāpija uz telefona un beigās, ka ne no kā saplīsa :D

pirmkārt ieteiktu iemācīties lietot telefonu

otrkārt aiznest uz remontu, sačakarēsi vel vairāk pats viņu ''labojot'', jo izskatās tev ir maz sajēga no telefoniem

tas tā kā būtu viss.

Link to comment
Share on other sites

Ja meistari uzies, ka iekšās ir pabijis ūdens(ja ir), tad tava garantija vairāk nedarbojas un to telefonu tev nelabos. Bet tu vari mēģināt ar fēnu viņu pažāvēt un stibīt uz garantiju, es tā vismaz darītu. Protams garantiojas meistariem saki, ka tu neko nezini, pats nojūdzās :D

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Varbūt problēma ir ar tavu galvu? ;(

Kāpēc gan ne ka firmwawe ir problēma..varbūt pa jauno updeitot visu i saaks strādāt..daudziem zhe bija kkaadi gljuki bet kad update taisi viss paariet ? nevar buut ta?

Edited by Dimors
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...