Jump to content
GIGN Forum

Deathrun_mr_ego


MrEgo
 Share

Recommended Posts

Iesaku ieviest nestandarta tekstūras un nedaudz pamainīt arhitektūru. Šāda tipa "default-textured-square-maps" ir vairāk nekā Tu spēj iedomāties.

Piemet klāt kādu kosmētisko elementu: balstus griestiem, gaismas avotus, interesantākas sienas un tā tālāk.

Piemērs DR_ mapei:

bilde 1

bilde 2

bilde 3

bilde 4

bilde 5

Link to comment
Share on other sites

2b4pn3s1mwbfh7n1f34z_thumb.jpg - Man liekas pārāk ātri griežas.

vumk98n2nlzo09tw0vj_thumb.jpg-kam šis domāts?

tdlyx4qiix8x9bp1ale_thumb.jpg - varēji paslēpt :/

Man tieši texturas patīk, un mape ir laba, lamatas daudz :)

Kā tu uztaisiji to map by mr ego... ar šito ? http://www.gign.lv/forum/index.php?showtopic=12750

EDIT: baigi iepatikas tas idejas kas izmantotas deathrun survival... paspikosu :D tnx pieshel par bildem

Edited by elvarg
Link to comment
Share on other sites

Nē Es Ar To Nevaru.. :D

Jo man tas otrais attēls.. Visi logi tukši un pats īsti nesaprastu kas un kā tur jādara..

To es izdariiju ar decails.wad palīdzību.. Sameklē filtrā {cap un būs burti un saliec vnk uz sienas.. ;)

Ūun trapu ir daudz par maz.. ;)

Normālās DR mapēs ir vairāk..! Pats to tikko apjēdzu :D

P.S. Kā lai uztaisu mapi ar neierastām tekstūrām ja es nevaru iekomplitēt savas tekstūras kartē..? Esmu augstāk rādīto linku pārlasījis simts reizes, bet man tas logs kas ir otrajā bildē ir tukš....

Edited by MrEgo
Link to comment
Share on other sites

link, link

Pogām, no sāniem, ir FIT un tas slikti izskatās, labāk būtu uzlikt parastu neizstieptu tekstūru, kura sader ar pogas tekstūru. (Zinu ka daudzās citās mapēs tas tā ir, bet tā , man šķiet, ir kļūda, kuru vajadzētu labot.)

Edited by kartupelis
Link to comment
Share on other sites

link, link

Pogām, no sāniem, ir FIT un tas slikti izskatās, labāk būtu uzlikt parastu neizstieptu tekstūru, kura sader ar pogas tekstūru. (Zinu ka daudzās citās mapēs tas tā ir, bet tā , man šķiet, ir kļūda, kuru vajadzētu labot.)

Ok ņemšu vērā..

Nebiju ievērojis tās lietas, kuras parādiji.. TYagad top jauna mape, un viņa būs garāka, jo šī bija salīdzinoši īsa u.c. papildinājumi.. :)

Edited by MrEgo
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...