Jump to content
GIGN Forum

?


akec
 Share

Recommended Posts

es to ari uzrakstiju, ka ja nebeidz ieksa, tad nav neparko jauztraucas ne1, a tu vel kaut ko te pieputro...

Nekad neesmu sapratis kaa vards "čiksa" var but stiligs, mana skatijuma tas izklausas tik leeti un tizli, ka sievieti saukt par šļušku...

1kārt lol par čiksu, manuprāt šajā forumā un vispār visur to vārdu izmanto jau 100 gadus bez jebkādām negatīvām blakusnozīmēm. Un es domāju, ka runāju ne tikai savā vārdā, kad saku, ka vārdu "šļuška" dzirdu pirmo reizi. Varbūt tu domāji šļuha?

2kārt, tikai lolītis, kas pats to nekad nav darījis, vai arī pilnīgs duraks var teikt, ka "nebeidzot iekšā nav ne par ko jāuztraucas".

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Outlaw - esi par to pilnīgi drošs? :) Pamēģinājis pats esi, vai tikai paļaujies uz to, ka draudzene tā saka? :) Palasi, ko dāmas savos forumos raksta par to, cik "forši" ir ilgi tabletes dzert.. :thumbsdown:

Edited by Cereza
Link to comment
Share on other sites

:) Pamēģinājis pats esi, vai tikai paļaujies uz to, ka draudzene tā saka? :) Palasi, ko dāmas savos forumos raksta par to, cik "forši" ir ilgi tabletes dzert.. :thumbsdown:

Laid nabā, nekas nebūs jārij.

Link to comment
Share on other sites

šļuha=šļuška (tik drusku vieglak teikts)

un kur es esmu teicis to, ka ja nebeidz ieksa nevar nekas notikt, protams ka var, bet nu iespeja ir minimala, lidz ar to nav satraukuma!

man liekas gumiju lietojot ir lielaka iespeja ievarit nepatiksanas ka vnk laicigi izvelkot, jo lai vai ka, prezervativi medz neizturet/nepasargaa! un fuck it, piekriitu beefam, prieka no viniem nekada.

n0r3k, nav gadijies ar tadu sievieti saskarties, kas prasitu lai beidzu vina ieksa, un cerams ka nenaksies, jo tad es vnk atteiktos. nekada gadijuma negribu risket, jo risks pastav vienmer, pilnigi vienmer, lai ari ko nelietotu, nedzertu (ok iznemums ja sieviete ir neaugliga)...

P.S. Apmeram 90% sievietes/meitenes man ir teikusas ka vards "čiksas" ir vnk pretigs. Maybe skola vel bij normali un stiligi to lietot, bet ne pectam.

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

Hmm, manam vīrietim 85% no mēneša nav ne prezervatīvi jālieto, ne man uz nabas jābeidz, ne man pašai tabletes/spirāles un citi sūdi jālieto. Normāls sekss un līdz galam, nevis vienu mirkli jābeidz, lai varētu "paspēt" uz nabas beigt. Nafig :)

Neesmu arī neauglīga, bet stāvoklī no visas "iekšā beigšanas" neesmu palikusi. Noslēpums? Es zinu, kas man ķermenī notiek. Meitenes toč var palikt tikai dienas 6 stāvoklī mēnesī, tikai uz to var paļauties, ja meitene ZIN, kuras sešas dienas tās ir.

p.s. :ermmm: sajutos kā veselības mācības stundā un sametās kauns, hehe.

Edited by Cereza
Link to comment
Share on other sites

Un runājot par to iekšā beigšanu, ir jau arī poza, kurā var ieņemt sīko (nu, protams, katrai jau ir savādāka).

Cereza, ok, bet ir jau arī izņēmumi. Labi, nestrīdēšos ar tevi :D

nor3k lmfao

Edited by kaza4ok
Link to comment
Share on other sites

a) es runāju gign forumā

B) es avatarā ieliku krūtis

c) es runāju par seksu

:crying:

bet redz, atradām arī Tev tēmu :D

es jau sen teicu, ka GIGN tusos trūkst sieviešu dzimumu pārstāves un vajag ieviest daudz maz sakarīgu forumu apakšsadaļu, lai kādu pārīti piesaistītu.

Link to comment
Share on other sites

:D

es jau sen teicu, ka GIGN tusos trūkst sieviešu dzimumu pārstāves un vajag ieviest daudz maz sakarīgu forumu apakšsadaļu, lai kādu pārīti piesaistītu.

:superlol: jā, parasti manas mīļākās tēmas ir par "apaugļošanu" un to, kā tikt/netikt pie bērniem :D

Link to comment
Share on other sites

wow, vienkārši wow. Tev ir cik, 23-25 gadi? Bet zināšanas par apaugļošanos kā tajā vienā southpark sērijā.

No otras puses, tas ir diezgan drošs piegājiens lietai, protams, ja ignorē tavu iepriekš teikto, ka beidzot ārpusē nekas nav.

norek - viņa jau ir bijusi gign pasākumā.

un nobeigumā - kaza4ok - epic lol, atgādina to ģeniālo sarunu, kurā tika izteikts, ka jātnieces pozā grūta nepaliksi, jo gravitācija taču!

Link to comment
Share on other sites

un ko tad darit tajas paris augligajas dienas? nenodarboties ar sexu?

macho, piedod, bet nu soreiz tavi viedokli nu galigi nav adekvati...

Un mes esam tagad redzejusi vinas krutis (kaut gan no avatara saprast neko nevar), nu un tapec vina nedrikst braukt, ndaa...

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

kas tur neadekvāts?

Fakts nr 1: Čiksa no 30 mēneša dienām apaugļoties var aptuveni 6-10 dienas. Pārējās vari liet spermu kaut litriem iekšā, nekas nenotiks.

Fakts nr 2: Beigšana ārā nav vislabākā kontracepcijas metode

good men: tas katrai čiksai ir atšķirīgs, bet principā vari vadīties pēc tā cik garš viņai ir cikls un kad ir bijušas pēdējās mēnešreizes. Palasi varbūt vikipēdijā par šito :)

p.s.

bet jāsaka kā ir, es to faktu nr 1. arī ļoti ilgi nezināju :)

Link to comment
Share on other sites

:) Pamēģinājis pats esi, vai tikai paļaujies uz to, ka draudzene tā saka? :) Palasi, ko dāmas savos forumos raksta par to, cik "forši" ir ilgi tabletes dzert.. :thumbsdown:

esmu par to pilnīgi drošs, lai gan varu teikt, ka ir sievietes, kurām tabletes var izraisīt veselības problēmas - liekais svars, sāpošas galvas un kājas etc etc, bet gribēšanu tas nemazina

Edited by Outlawz
Link to comment
Share on other sites

veselības problēmas - liekais svars, sāpošas galvas un kājas etc etc, bet gribēšanu tas nemazina

Palasi hormonu tableshu instrukciju, tur pat viena no blakusparaadiibaam ir libido samazinaashanaas ;)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...