Jump to content
GIGN Forum

Admins Neievēros Nekādus Neoteikumus.


Gizenbagen
 Share

Recommended Posts

Gizenbagen, ej nahuj. Nē, nopietni, es tevi pat lūdzu - ej. :(

Visi spēlējot CS'u mēdz lamāties. Jā, visi, gan spēlētāji, gan admini. Ja mēs sāktu par visiem rakstīt sūdzības, banot un gagot par to, ko viņi runā serverī, drīz te vairs vispār nebūtu neviena kas spēlē. Nu nevajag iet sviestā, jopt. :)

Link to comment
Share on other sites

pawol n*huj kas nozīmē ej uz pimpja tak nekas traks nav! takā es esmu par ngEAr pareizi darija ka dirsa pretī sevi ir vienmēr jaaizstāv ;) un tur pawol nahyj nekas traks nav ;) varat suspend, bet man po*j es esmu ngEAr pusē ;)

Un tu droši vari teikt ka ietu uz pimpja pēc pirmā aicinājuma?

Link to comment
Share on other sites

:)

nu redz te ir liela atshkjiriiba,starp parastiem speeleetaaiem un adminiem

esmu es pats suutijis visus taalaak un ar caurejas spaini apleejis,par ko arii sodu esmu sanjeemis. Bet tagad es to neatljaujos dariit,tikai taapeec,ka esmu admins.

bet ja to dara admins,kursh labi zin,ka taa nedriikts un tomeer atljaujas,liecina tikai par to ka te ir bardaks...

un visi admini meedz aizstaaveet adminu,ja kautkas,saki ko gribi,taapat tiec pasuutiits.

Smirdiiga politika...

Edited by Aiveliins
Link to comment
Share on other sites

esmu es pats suutijis visus taalaak un ar caurejas spaini apleejis,par ko arii sodu esmu sanjeemis. Bet tagad es to neatljaujos dariit,tikai taapeec,ka esmu admins.

bet ja to dara admins,kursh labi zin,ka taa nedriikts un tomeer atljaujas,liecina tikai par to ka te ir bardaks...

un visi admini meedz aizstaaveet adminu,ja kautkas,saki ko gribi,taapat tiec pasuutiits.

Smirdiiga politika...

Politiķis! :D saproti, stāsts jau ir par to, ka nevajag līst!

Admins runāja, kāds kko iestarpināja, ne gluži vietā un te nu ir rezultāts :)

Manuprāt, te ir savs tusiņš ;):thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

savaadaak kaada jeega no likumiem kurus pat servera kaartiibas uzraugi neieveero.

Vecīt, Tu ar policiju esi kādreiz sasējies? Man ir Tev jautājums. Vai valsts institūcijās viss notiek likumīgi?

Neesiet taču tik naivi, pasaulē nekad nav bijusi un nekad arī nepastāvēs vienlīdzība. Vinmēr kāds varēs atļauties un darīt vairāk kā citi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...