Jump to content
GIGN Forum

Pieteikums Uz Cs:s Pub


seaL91
 Share

Recommended Posts

CS:S niks: seaL*, bet biezi spзlзju ar PumPum

Vecums: 18 gadi

Steam ID: STEAM_0:0:18303305

CS:S pieredze: 6 gadi - esmu spзlзjis daudzos turnоros (bsl, contra.lv, technonet.lv)

Pieredze adminзрanв: Pвrzinu visas CS:S kв arо CS admina komandas.

Laiki, kad esmu ON: Darbadienвs pзc skolas steam ir ieslзgts un vienmзr esmu gatavs, pats spзlзju arо пoti bieюi

Brоvdienвs dators ieslзgts ir visu dienu ar visu steam un spзlзju css arо пoti daudz spзlu, gadвs kad spзlзju mixus un tas vienоgais brоdi kad es nevarзtu ieiet serverо.

Komandas, kвdas es vзlos: Slap, Slay, Kick Ban

Slap un slay, ja nepilda misijas

Kick un ban kick aizrвdоjumos ban chоteru banoрanв + иоterus atpazоt mвku пoti labi esmu palоdzзs adminiem serverфs kв Rush.lv un Technonet.lv

Info par sevi: Vвrds: Rolands, 18 gadi, dzоvoju Rоgв, patоk atpыsties ar draugiem un paspзlзt contru pa vakariem un brоvdienвm

ACC vзlos, jo pзdзjв laikв esmu sвcis рeit bieюi spзlзt un serverо esmu redzзjis sыdzоbas no spзlзtвjiem atrodoties serverо, ceru serverо ievest kaut kвdu kвrtоbu, kura palоdzзtu palielinвt spзlзtвju skaitu serverо, jo ja setrverо ienвk kвds ar papildprogramвm, tad cilvзki pзkртi visi pazыd, bet вtrs bans nзпautu spзlзtвjiem pazust!!!

Paldies par uzmanоbu!!!

Edited by seaL91
Link to comment
Share on other sites

Neliela informācija adminiem: Šis cilvēks ir pazīstams kā niku zaglis, ir zadzis nikus, ieskaitot arī manējo. (Ir iespēja arī to pierādīt, pastāv SS).

P.S.Tavs spēlēšanas ilgums arī neparko labu nearunā...Total Connection Time:0d 02:03:32h

Edited by Patriot
Link to comment
Share on other sites

ACC iemesla iegūša ir lai tieši tevi glābt, jo nikus zaga kaut kādi sīkie, kuri kopēja arī manu niku ja kas!

Ja? Es tevi brīdināju, ka tevi pieķeršu!

# 9 "[ironMan] Maigcilvēks" STEAM_0:0:12250549 24:04 19 0 active

# 4 "(2)Jūtpaudis Maigcilvēks" STEAM_0:0:17847234 24:18 27 0 active

# 6 "(1)Jūtpaudis Maigcilvēks" STEAM_0:0:18303305 24:13 20 0 active

# 412 "[tfk]*Patriot" STEAM_0:0:18303305 07:35 20 0 active

Link to comment
Share on other sites

# 9 "[ironMan] Maigcilvēks" STEAM_0:0:12250549 24:04 19 0 active

# 4 "(2)Jūtpaudis Maigcilvēks" STEAM_0:0:17847234 24:18 27 0 active

# 6 "(1)Jūtpaudis Maigcilvēks" STEAM_0:0:18303305 24:13 20 0 active

# 412 "[tfk]*Patriot" STEAM_0:0:18303305 07:35 20 0 active

Nu ar to laikam arī viss ir pateikts.

Link to comment
Share on other sites

Sveiki

Ilgu laiku jau spēlēju CSS pubā un redzu, ka ir maza aktivitāte no adminu puses. Serverī ir liels bardaks. Sapratu, ka man nav jēgas uz ACC dēļ pieredzes, taču esmu redzējis pēdējās dienas lielu aktivitāti no pāris spēlētājiem, ieskaitot šo. Tāpēc esmu PAR un ceru, ka nebūs vairs visādi tk un čīteri.

Edited by Novis
Link to comment
Share on other sites

Patriot ko ciksti, mums visiem gadijies, ka spele ar musu nikiem, tapec iemacies pateikt skarbu vardu, neviss tagad sudzeties kada, tiesam ka mazs berns.. :pizdiblee:

riebjas tadi mazi nepastavigi ******!!!

jebkura gadijuma es par to lai iecel so pumpum'u par Adminu jo ar to situaciju serveri tiesam ir skumji, vet tas tik tads mans skatijums no malas :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...