Jump to content
GIGN Forum

Acc @ War3


Guilty
 Share

Recommended Posts

alooo :)

Uzskatu,ka esmu pietiekami speelejis uz war3.gign.lv servera,tapec nodereetu acc, lai pec iespejas atrak tiktu valja no chiteriem un citiem indiviidiem.. :)

Istaja varda saukts par Klāvu,@ CS Chester`s.

CS`aa parados diezgan biezhi: riiti/diena/vakari/naktis, atkariigs no apstakljiem.. :)

Iemesls kādēļ vēlos tiesības galvenokart būtu delj chiiteriem :)

Admin pieredze ir, uz dazhadiem serveriem bijusi - outlaw (war3),nG (haoss,war3), un vel paariishi,tpc ar admineshanu nav probleemu,atpaziistu tos huligaanus :)

Protams vēlētos xk, xb, xg, xslay, xchat - bet nu izvertejiet :)

Admini,kas iespejams mani atbalstītu būtu: l1nk1n,CyR,spankyz,pikaso un parejie :)

Tad nu saaksim izteikt domas par mani :)

GL.

Link to comment
Share on other sites

Atbalstu sho geju. Vienigais tu pedeja laika kaut ka pa maz spele.

P.S. sakara ar war3 adminiem , iespejams ka pagaidam tur neviens nebus vajadzigs. Ko domajat? Jo reali nemt visus aktivus 4elus nav jegas , ja nu vienigi vinji ir sakarigi.

P.S.2. Kur r3v3ng3 pazuda , dabuja tiesibas un nav?

EDIT: Tad laikam es pats sen neesmu spelejis :D

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

P.S. sakara ar war3 adminiem , iespejams ka pagaidam tur neviens nebus vajadzigs. Ko domajat? Jo reali nemt visus aktivus 4elus nav jegas , ja nu vienigi vinji ir sakarigi.

P.S.2. Kur r3v3ng3 pazuda , dabuja tiesibas un nav?

Briivdienas labas bija ;)

R3v3ng`u shodien redzeju :)

Link to comment
Share on other sites

1) Revenge ir pietiekami daudz serverii, loti biezi vien vinju pamanu

2) Neatbalstu Chester! Vienigaa aktivitate ar ko vinsh izcelas ir shaushanas aktivitate, vismaz manaa skatijumaa. Un pedejaa laikaa ir reti manits. Tapat kaa citi admini arii.

Link to comment
Share on other sites

war3 neuzturos, bet niks diezgan biezhi GIGN'a figurējis. Uzskatu ka varētu iešķiebt viņam to acc. Labu adminu nekad nevar būt par daudz... Pārskatot serverus gign mājaslapā tikai prieks ja kāds admins ir serverī, vēl lielāks prieks ja to ir vairāk :)

btw vai tik viss nG komunitijs netaisās pārvākties uz GIGN :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...