Jump to content
GIGN Forum

Wh


DuH
 Share

Recommended Posts

sen, jau ljoti sen esmu klaastiijis, ka speeleeju tikai aw wh.. un beidzot esmu uzklausiits.

aamen!

neluugshu, lai man banu nonjem, jo:

1. esmu bijis 2 meeneshu laikaa 3x sodiits ar tiesiibu atnjemshanu

2. manis banotaajs bija iistenais-chiiteru-mednieks

3. man eniivej ir dinamiskaa adrese

bet nu tomeer... buch iistenajam!

Link to comment
Share on other sites

Skaisti rakstīts gandrīz vai sāpe sakāpj kaklā, ka tādu godavīru būšu nobanojis, bet nu ļausim par to spirest cilvēkiem kas tavu demku skatīsies.

Pietam admini iesaku izamntot wh skatīšanās gaita smile.gif

PS. nu ko luurat ? visi seezh kaut ko gaida 18.gif)) !!! SKANDAALS ! biggrin.gif

Edited by test2
Link to comment
Share on other sites

droshi

vareesiet noveerot, kaa es, izmantodams wh tiishaam maucu pa "tiirajam" sienaam, lai gruutaak buutu nokjert mani, ljauno wheri...

iesaku iechekot arii ieprieksheejaas shiisdienas demkas, kur ir uzskataami pieraadiits, ka speeleeju ar wh

vieniigi luudzu, lai mani nenobano arii no foruma, lai varu vismaz tikties ar forsho macho, kas mani iesauca par dr.pidinju un slieku, kursh deelj manis nokaveeja autobusu...

p.s. peec bana piipeedams apdedzinaaju pirkstu.. sad.gif

p.p.s. apsolos vairs nechiitot

*nobirdina krokodiilja asaru, lai visuvarenaa tiesa apzheelojas

p.p.p.s links uz demku 3v1L ch3370r

Edited by DuH
Link to comment
Share on other sites

zini paskaties savu otro fragu acteka ar skautu ... baigi divaini ne?

Bildes koments:

kaut kur aiz tā dēļa viņs uztaisīja džekam Heeeedšotu kuru viņs NE reizes neieraudzīja, vienīgi dzirdēja ka viņš tur ir ... šaujam galvās uz skaņu? Ar wh tas vairāk izskatās ka normāls tēmēts šaviens galvā...

post-10-1128195640.jpg

Edited by test2
Link to comment
Share on other sites

zini paskaties savu otro fragu acteka ar skautu ... baigi divaini ne?

Bildes koments:

kaut kur aiz tā dēļa viņs uztaisīja džekam Heeeedšotu kuru viņs NE reizes neieraudzīja, vienīgi dzirdēja ka viņš tur ir ... šaujam galvās uz skaņu? Ar wh tas vairāk izskatās ka normāls tēmēts šaviens galvā...

Nu no shitaa neko nevar izsecinaat!

Vinjsh drosvien blieza uz haljavu!

Link to comment
Share on other sites

tomeer nenocietos:

[10:55:20pm] [%ParanoYa] mmkay

[10:55:26pm] [%ParanoYa] nekomenteeshu testa postu

[10:55:29pm] ! centraale uzliek -b ruukjiic!*@*

[10:55:45pm] [%ParanoYa] bet par shitaadiem hs ar skautu mani vareeja nobanot jau 2 gadus atpakalj

un acteks vispaar valda.. paari paar tiltu pa sienu ar ziimuli uzshaujot galvaas kriit viens peec otra (briinos, ka saldais veel nav naacis suudzeeties par manu wh.. XD.gif )

Link to comment
Share on other sites

a. Nu es par tavu lielisko spēlētprasmi nemaz nešaubos, aš aizdod man pāris kīlo tavu prasmju.

b. Pietam tiem kas te taisās komentēt uz priekšdienām - NOSKATIETIES DEMKU UN TAD KOMENTĒJIET, jo jūsu komentiem šinī situācijā ir nulles vērtība. ( niger, gludekli )

c. kas ir PARANOYA un kāds viņam/viņai sakars ar šo lietu? Viņš ir kāds ārējais eksperts ? Kāds no nīkstošās Latvijas "Es eju uz čempjiem un esmu kruts; es esmu PRO!; davai 1vs1 uz 5ls?; Atnāc uz Elik pasaki man to sejā..." komūnas? Vai arī vienkārši misters visszinis?

Edited by test2
Link to comment
Share on other sites

noskatijos demo, paris momenti visnotalj interesanti...

bet visforshakais bija pirmais moments ar skautu

2 bildes kur uzskatami paradaas par ko es runaaju:

user posted image user posted image

demo redzams ka meerkjis no kreisaas uz labo pusi paarsliid paari d.spray, bet tad pekshnji atkal uzbidaas virsuu... sagadishanaas? dry.gif

Link to comment
Share on other sites

heh... tiirs shaaviens, uzraavaat tomeer..

ok, here goes the true:

es chiitoju jau 23dienas (liidz vakardienai)

tika izmeegjinaati:

limpid - chiits, kas straadaa periodiski (briizhiem pazuud), ja labs speeleetaajs chiito - nereaali nokjert

cdhack - chiitu komplekss (wh, noflash, nosmoke, no-recoil un aims), uz kuru es iegaazos. tiesa, tika izmantots tikai wh, bet shim wh taads shits, ka nevar saprast, kas ir aiz sienas, kas nav.

moskito - pamataa aims ar radarhaku, ir arii primitiivs wh, bet ahuuni gljukains chiits

veel-kautkaads-shits, kam nosaukumu neatceros. primitiivs opengl haks

sakaraa ar to, ka esmu piekjerts chiitojot, ar kaunu pametu cs speeleeshanu novaartaa. vieniigi paluugshu forumaa nebanot...

post-10-1128247042.jpg

Link to comment
Share on other sites

man bija viens meerkjis:

nochiitot 30 dienas (meenesi) un tikt neuzrautam. ko es ar to veeleejos panaakt? pieraadiit, ka "pr0" var arii nespeeleet nemaz tik tiiri, vnk par vinjiem neviens neshaubaas, jo vinji tak ir "pr0". diemzheel, nedeelja pietruuka...

bwlee, suudiigi ap duushu, nevareesh vairs aciis nevienam no jums pastiities. so, i'm outta here..

case closed

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...