Jump to content
GIGN Forum

Iekšlietu Ministrs Bēg No Kontroles


SkaM^
 Share

Recommended Posts

Tvnetā izlasiju foršu rakstu ar video

http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/325757-r...otikusa_versija

Aculiecinieki saka, ka zaķi izvilka no autobusa kštoļi un kontrole noguldija uz zemes un sāka sist ar elkoņiem :D

Bet, kontrolē saka, ka bezbiļetnieks esot bēdzis un iekrits dubļos un kontrole turēja viņu, līdz menti atnāks un uzliks dzelžus, bet velāk menti piedāvaja viņu aizvest uz majām, jo tas bēgošais zaķis bija no iekšlietu ministrijas. :D

Karo4i jautrs raksts + video, kur bembists(filmētajs) ietaranē viegli kontroles kāju un kontrolieris saka, eh vajadzeja noraut spoguli XD

Es nevaru, vnk izlasat vai noskataties video

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

video neviens netiek sists, tas urlačs, kas bmw sēdēja drošvien čomu saskatīja trenniņbiksēs, kas tur tika ownots (nu ok, šoreiz iekšlietu ministrijas darbinieks, bet enivei, tur nekā nebija - čalis tika vienkārši turēts, kāds pārsteigums, no kontroles cik nav gribējuši aizmukt).

pilnīga huiņa un tā video autoru, vajadzētu pašu athujārīt, lai jūt elkoņus un ceļus par šitādu tukšu diršanu.

Link to comment
Share on other sites

Starpcitu pedeja laika esmu pamanijis, ka kontrolieri ir mainiti or smth, respektivi 2x japadoma pirms begt :D tie vecie opishi, omites kas bija sakuma vairak neredzas kontrolieru lomaas. Lieldienas purvciema redzeju 3 chalishus, reali izskatijas pec vietejiem rajona pacaniem, iekapa ieksha un hop, dokumentinji tiek izvilkti ara no dzemperapakshas un ar aparatinju parbauditas biletites :D

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Sanāks te oponēt dažu labu viedokli.

Iedomājieties sevi un savas foršās drēbes, kas tiek skaisti apskādētas uz slapjā asfalta.

Protams, ka nevar jau pateikt, kas īsti noticis autiņā un blablabla, bet nu vai jums pašiem neliekas, ka cilvēks no iekšlietu ministrijas nebūtu tas lielas trādirīdi uzsācējs? (labi, viņš brauca bez biļetes)

Un policijas priekšnieks Lūkass, vai kā viņu tur ellē ratā sauc, aizbildinājās ar to, ka redz šis zaķis ir streipuļodams pakritis. Lūk tāds ir viņa izskaidrojums, kāpēc gaišā dienas laikā, pilsētas centrā uz ietves atrodas cilvēks, kam apkārt ir 8 utaini kontrolieri, daži no tiem atbalstījušies pret streipuļojošā zaķa muguras ar saviem celīšiem.

Un vēl viena izcila pazīme, ka kontrolieri bija vainīgie, ir tā, ka viņi uzkrītoši sāka filmēt to krieviņa bembi. Un bembim nevar piešūt to, ka viņš taisījās kādu nobraukt, jo redz tas amplis bija uzlīdis uz brauktuves.

Link to comment
Share on other sites

Iedomājieties sevi un savas foršās drēbes, kas tiek skaisti apskādētas uz slapjā asfalta.

Protams, ka nevar jau pateikt, kas īsti noticis autiņā un blablabla, bet nu vai jums pašiem neliekas, ka cilvēks no iekšlietu ministrijas nebūtu tas lielas trādirīdi uzsācējs? (labi, viņš brauca bez biļetes)

Un policijas priekšnieks Lūkass, vai kā viņu tur ellē ratā sauc, aizbildinājās ar to, ka redz šis zaķis ir streipuļodams pakritis. Lūk tāds ir viņa izskaidrojums, kāpēc gaišā dienas laikā, pilsētas centrā uz ietves atrodas cilvēks, kam apkārt ir 8 utaini kontrolieri, daži no tiem atbalstījušies pret streipuļojošā zaķa muguras ar saviem celīšiem.

Un vēl viena izcila pazīme, ka kontrolieri bija vainīgie, ir tā, ka viņi uzkrītoši sāka filmēt to krieviņa bembi. Un bembim nevar piešūt to, ka viņš taisījās kādu nobraukt, jo redz tas amplis bija uzlīdis uz brauktuves.

wtf?

pieņemsim, ka ir konkrēta situācija - pidiņš sāk mukt no troļļuka, jo viņam nav biļetes. Paklūp, nomaucas. Ko kontrolieriem darīt? Neiet viņu turēt lai nemūk tālāk?

Un ja teiksim es tur turētu to džeku un kaut kāds malacis sāk piepisties ar jautājumiem & filmē to visu, es viņu vispār nahuj ratā gribētu patriekt, huj lien kur nevajag.

Link to comment
Share on other sites

Ūūū, cik skaisti bembja numuru (LZ-55) var redzēt. Nebūtu es tik miermīlīgs pēc dabas, izdauzītu tam kroplim visus stiklus.

Un galvenais liecinieks - urlafons labākajos gados, kurš ar savu 1337 bembi cilvēkiem brauc virsū - jau vien ir ko vērts. :ahahaha: Varu derēt, ka pārējie "sišanas, spārdīšanas" liecinieki no tās pašas sērijas bija.

Edited by cucinjshs
Link to comment
Share on other sites

Mani Riga ari vienreiz kontrole panema :/ es pirmo reiz redzot sab transporta kontroli wtf tie tadi, pieradums bileti plest :D

Sie sak kaut ko murmulet par 5LS sodu, es saku pag, izvelku visas driskas :) kadi 14 gabalini no biletes :D un saku kopa likt lena gara, un beigas paradu voala redzat ka maksaju.

A kontrolei pateicu ka Riga pirmo reiz un si sistema man ir jaunums ka biletei jabut pa rokai, nu tiku sveika.

Link to comment
Share on other sites

:D

Sie sak kaut ko murmulet par 5LS sodu, es saku pag, izvelku visas driskas :) kadi 14 gabalini no biletes :D un saku kopa likt lena gara, un beigas paradu voala redzat ka maksaju.

A kontrolei pateicu ka Riga pirmo reiz un si sistema man ir jaunums ka biletei jabut pa rokai, nu tiku sveika.

Ja cilvēks nav augumā nīkulīgs un ir drošs par sevīm, ieteiktu iedod kādreiz biļeti ar ietītu tajā košļeni... Konduktoru sejas un reakcija ir pa rubli tad...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...