Jump to content
GIGN Forum

Css


limperis
 Share

Recommended Posts

cahu!!! kaa lai es palielinu cssā fps man tur 14 fps visu laiku dazhreiz pat 1 un 0 shock1.gifzaban.gifzaban.gif mosh man kompi nekaadigi nevelk to speele My computer: intel celeron 2.2 GHZ, Ram 256MB ddr, video karte radeon 9200 vivo game buster 128MB ,HDD 80 gb lai gan tas neko gandriiz neisaka(HDD). vipaar kaadas ir CSs un HL 2 prasiibas ??????

Edited by limperis
Link to comment
Share on other sites

Nedaudz, videne man ir Ge-Force MX440 64MB, procis Athlon 2.4 Ghz, rams arī 256MB. Nēsmu neko panācis, vienkārši jau sākumā bija tie 60fps, dūmos nokrītas uz 40. es jau to CSS nespēlēju, tāpec ar nebēdāju, man galvenais, lai 1.6 viss bumbās smile.gif Ja nerodi risinājumu šeit, tad vari droši pamēģināt http://cs.technonet.lv/modules.php?name=Forums foruma, varbūt kāds ieteikt, kādu labu konfigu vai vēl kaut ko?

P.S. pie reizes uzrakstīšu savu mazo problēmiņu smile.gif man ir problēma ar fps iekš cs 1.5, zinu ka aizvēsturiska versija, bet šad tad uzrauju. Man 1.6 ir 85fps, bet 1.5 tikai 60. abos lietoju vienu un to pašu konfigu, manuprāt viss ir identisks, bet kāpēc par 25fps mazāk? Varbūt kādam ir kādas idejas kā palielināt fps iekš 1.5, maybe tam 1.6 cfg, ko es izmantoju iekš 1.5 ir kaut kas tāds, kas 1.5 nepatīk? Maybe varat ieteikt kādu labu 1.5 konfigu?

Link to comment
Share on other sites

voj. man 1.6 tagat ir 120-130 fps dazhreiz nokriitas uz 80 dazhaas vietaas

par 1.5 nekaa nezinu man pasham 1.5 ir bet es vinnu jau kaadus 2 meeneeshus neesu izmatojis 20.gif njaa buus japaskaataa kaads man cs.1.5 ir fps ja buus suudiigs tad ielikshu cfg ja nestraadaas td neaiztikshu to 1.5 vispaaar man vinsh seezh cietnii tikai taapeec ka tur ir half life 1.1.1.0 4.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...