Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

Čau... ;/



Manuprāt pēc topic nosaukuma var saprast ko es atkal no jums prasīšu :D
Mana problēma ir tada kad mapes - pēc spēlētaja izvelētās votes(kad mainās mape) - nemainās tik ātri ka gribētos... Un tas arī mani abedina ;(
Server.cfg faila ir ierakstīts mp_chattime 1 ar šo komandu cik esmu lasijis var paatrināt mapchange lai nav jagaida tik ilgi ,bet man no tās komandas tikai citreiz mape nomainās ātrāk ,bet parsvarā tikuntā ir jagaida tās sekundes tas itka butu ciešami ,bet citreiz vel mani piemīt serverim tada problēma kad notiek mapchange tas notiek parāk ilgi un citreiz vnk tautai visai parādās Time Out ;( Tas man vispār šķiet dīvaini no ka viņš varētu mesties kur varētu būt problēma ? server.cfg ir ierakstīts šis -> sv_timeout 35 un ka jau teicu arī mp_chattime 1 !!!

Ir kādas idejas ka paatrināt mapchange un izlabot gļuku/lagu ar Time Out ?



P.s - Lūdzu bez spama - zinu ka ir bījuši topic par jau mapchange ,bet mani tikuntā piemīt šī problēma ar mapchange atrumu un to Time Out gļuku/lagu!!! tapēc arī rakstu.!!!! :ermm: Edited by Lasens.dll Ja!:)
Link to comment
Share on other sites

:) no Everest Home

un vel paskaties vai pec tam ad cilveki nobalso pa mapi vai nenomainas servera konsule uzreiz chattime uz 10

Nevaru parādīt bildīti jo hostēju serveri.... Un zinu ka viss ir bumbaas kautkas tieši server'a konfigurācijā ir nepareizi ,bet kas tieši es nez.... okey kad mainīsies mape iečekošu vai console nenomainās chattime un tad editēšu! Tu varētu jau laicīgi pierakstīt ja mainās kas tad jaizdara lai nemainītos tas chattime ka teici ?!

Link to comment
Share on other sites

:) ir uzlikts kas ieladejas pec vote tas chattime 10

Tiešām bija ka tu teici kad mainījās mape chattime palielinājās.... Tagad atliek tik meklēt kur ir tas mp_chattime 10 :D cvar.ini laikam iespējams tur vel janomaina....

- bet vel kas ko iizsti nozīmē sv_timeout ? man viņš ir uzlikts uz 35 ka jau redzat pirmajā postā...!!!

Mazliet gribētu uzināt ko viņš dod/nedod :D ?! Ko iizsti viņš dara?! un vai 35 ir oke :D ? man tiešām nav ne jausmas ko tas sv_timeout 35 dod... būšu pateicīgs tas kurš mani apgaismos kas un ka... ;) Tnx...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...