Jump to content
GIGN Forum

Bans Css Serverī..


NaGe
 Share

Recommended Posts

Cik sapratu nobanoja Ainciz @ dd2 ~ 18.00

Disconnect: Banned: bez iemesla.

Disconnect: Banned: bez iemesla.

Iepriekš pateicu ka viņs laikam nolife.... - par to permanent ban.

Admina tiesības tik nestabilam cilvēkam - secinājumus izdariet paši.

Edited by r1lexY
Link to comment
Share on other sites

Dibils, velviens minds.

Cik reizes esi jau banots par mutes palaišanu, es tevi brīdināju, velreiz palaidīsi muti dabūsi banu, + tava diršana adminčatā pēc gagiem jau ir pietiekošs iemesls lai Tu vairāk kopā ar mani nespēlētu.

Mani reti, kad var izvest no pacietības, bet tev tas ir sanācis, lošara.

Edited by Nak3D
Link to comment
Share on other sites

lol.

Mana diršana ir labojama ar kick, ja nevari paciest, jo ja var likt 10x stulbus sodus, tad tiešām jābūt atsaldētam, LAŠARA.

Un tava loģika nogalina - kā es varu vēlreiz dabūt banu ja man jau ir permanent ban dēļ dzīves nepieņemta lašarika !?

Ja esi tik nenobriedis, neesi radīts admina statusam. (Toreiz arī pele apgriezās par 360 grādiem un netīšām flash izmetu, protams uzreiz jāliek drugs,freeze,fire)

Edited by r1lexY
Link to comment
Share on other sites

Nīkuli, Tā nava pirmā reize, kad tiki banots par bullšitu. Tad kad šāvi savējos un teici, ka būs iemesls kikam, aizmirsi? Tad kad bezjēgā brauci augumā, tiki nogagots un piedirsi pilnu adminčatu, arī aizmirsi? Adminu Tk pēc gaga, arī esi aizmirsis?

Neko es ņemt nost netaisos. Nedomāju ka tā ir pēdējā reize ar šo kadru, lai no sākumu kādu mēnesi atpūšas un apdomājas.

Link to comment
Share on other sites

Neko es ņemt nost netaisos. Nedomāju ka tā ir pēdējā reize ar šo kadru, lai no sākumu kādu mēnesi atpūšas un apdomājas.

Tad vajag vismaz uz 2 nedēļām banu!

P.S.

Un par diversanta aizskaršanu vsp vēl vienu nedēļu klāt! :sparta:

Edited by Spec_Alfa
Link to comment
Share on other sites

P.S.

Un par diversanta aizskaršanu vsp vēl vienu nedēļu klāt! :sparta:

Tu galvu saspiedis esi, kur es viņu aizskāru?

un tie neskaitāmie drug, freeze, fire bija pelnīti ?

Pie tik stulbas rīcibas pats pacietīgākais cilvēks sadusmotos.

Link to comment
Share on other sites

un tie neskaitāmie drug, freeze, fire bija pelnīti ?

Pie tik stulbas rīcibas pats pacietīgākais cilvēks sadusmotos.

Aizej pie ārsta un nomierinies - būtu uzrakstījis: "labi izrunājos pa daudz uz emociju pamata, bet lūdzu piedodiet" nešaubos, ka tev bans jau būtu noņemts, bet tā vietā es redz esmu saspiedis galvu, Nak3D esot dzīves nepieņemts lašariks u.t.t.

Attieksmē ir spēks! :thumbsdown:

Link to comment
Share on other sites

es domāju ka te nav ko ņemties un piekakāt pasākumu. es topiku lokoju. rilexy ir izteicies tik cik nepieciešams un nak3d banu atstājam tavā ziņā. ja jums ir ko pārrunāt - PM .

domāju ka daru pareizi.

Serverī kārtību uztur admini nevis rilexy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...