Jump to content
GIGN Forum

CS 1.6


Vai vajag uz cs.gign.lv 1.6  

54 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Hi all! tongue.gif

Speleju 1.6 jau no ta iznaksanas briza... Tatad...

No sakuma man ar zabesija tas STEAM ar saviem prikoliem un erroriem ... tacu ar laiku sapratu kapec vispar vajadzigs tas steam ... atcerieties ka bija ar 1.4? noturejas nedelju vai divas (neatceros isti) un srazu iznaca 1.5 - viss tikai tapec ka 1.4 bija gljukains .. tad luk ... STEAM automatiski noka4aa visus updeitus (kuros tiek ietverti bug fixi utt.) ... turklat tagad STEAM palicis labaks .. negljuko vairs tik daudz (no sakuma vienkarsi baiga parslodze bija - visiem tak gribejas rolleyes.gif )

Iedomajatas ja nebutu STEAM ... un ar 1.6 butu tapat ka ar 1.4 ... pedeja final versija jau butu sasniegusi 9.1 seriju biggrin.gif

Kas attiecas uz pasu CS ... palenam tiek izlaisti jauni updeiti (kaut vai sonedelj tiek soliti vairaki) Te var uzzinat vairak par updeitiem ... ir protams vairaki gljuki, (piemeram ar SHIELDU, un vel dazadi) bet spelet 1.6 tas ir ka no jauna biggrin.gif ..AWP 1.6 rulzzz rolleyes.gif

Mans vertejum - no 10 punktiem 9 biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Kads var pateikt, kas jaadara kad ir nolaadets tas 1.6 no 4tus. vin6 taisa kautkaadu update un nekas neiet uz priek6u. smiliez.de_2538.gifsmiliez.de_2538.gifsmiliez.de_2538.gif

Vobshem man process bij taads:

1. Install

2. Palaizh Steam, un aiziet automaatiskaa registraacija [nick, mail bla bla]

3. Atnaak uz mail [CD-Key has been found to be invalid.]

4. Lieku miixto palaizhu zem Steam'a CS....

...nekas nenotiek [tipo preparing....preparing....preparing...]

5. Ar kaadu piekto meeginaajumu aizgaaja.

..un viss!!!

Link to comment
Share on other sites

lidziga situacija, tik varu apbedinat tos cilvekus kam arzemju internets ir leens vai vispar neiet - deelj taa var sanaakt ka steams nokaraas fonaa jo nespej piekonekteties pie kaukada tur identifikacijas servera... enivei - domaju ka pagaidam palikshu pie 1.5 versijas, jo butiskas izmainjas neredzu, ja nu vienigi 2 jauni ierochi, shields un veel tas ka smoke granata spragstot aizlido pa gaisu smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Paarinstalee paaris reizes un aizies.Just Be Patient wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Parinstaleet nevajag ... vienkarsi vajag gaidiit ... STEAM's parslogojas un tapec ari ir sadi errori ... pagaidam japaciesas wink.gif

VAJAG CS1.6. serveri, BET tikai kaa izmeegjinaajumu! [ uz kada sliktaka serveri ]  lai gign rulz uz visam versijaam 

/me driz bus savs 1.6 serveris (lidz dabusu apakalj pc) un tad varetu novakt kadu gribetaju barinju un uzraut smile.gif

Link to comment
Share on other sites

...tas Steams reaali sucko,

pagaidam 1.6 serveris manupraat nav vajadzigs,

esmu ieverojis ka 1.6 patiik iesaaceejiem un "siikajiem lameriem" biggrin.gif

neapvainoju nevienu konkreeti bet esmu to ieverojis!

Un manuprat tas 1.6 versijaa vis kaut kaa taa leenak notiek - sausana u.t.t, bet es domaju ka ar laiku jau mes visi iemilesim 1.6 laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

man besii tas,ka cs paliek arvien nereaalaaks =(

Link to comment
Share on other sites

vbyuer - kapec neralaks? kas 1.6 nereals - viena lieta - shieldu nevar caursaut rolleyes.gif kas veel ???

Tur jau taa lieta smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Uz reality.lv un apollo.lv nav nekādas aktivitātes, tāpēc ir jāiet spēlēt uz zviedru vai somu CS 1.6 serveriem. A tur sanāk vietējos CS spēlētājus satikt biggrin.gif

Steam sux, bet pati CS 1.6 versija gan ir baudāma. Prieks par pārtaisītajām kartēm, kurām balanss ir vairāk līdzsvarots.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...