Jump to content
GIGN Forum

Pazudis Gals


durak
 Share

Recommended Posts

Man ir probleema-esmu pazaudeejis galu. Pavisam nopietni, es nemaanos. Sheit arii bilde kaa pieraadiijums manam zaudeejumam:

[stulba bilde]

Jau vairaakas dienas mekleeju savu draugu tomeer joprojaam nesekmiigi un bez panaakumiem, taapeec izmisuma dziits griezhos peec paliidziibas pie jums, jo peedeejaas zinjas bija ka vinjsh ir maniits shajaa lapaa. Iipashas paziimes-uusas. Penis arii ir tuvredziigs taapeec esiet iipashi uzmaniigi jo vinjsh var juus nepamaniit un juus variet vinju savainot, kas nenaaktu par labu nevienam no mums. Atsaucas uz vaardu Bezpenis kaa arii nekozh un visaa visumaa ir ljoti miiliigs un uzvedas labi. Man bez vinja ir ljoti skumji un kauns iziet uz ielas taapeec ceru ka paliidzeesiet man. Pie reizes paraleeli mekleesanas procesam veicu aptauju uz kuru juus vareetu atbildeet, lai saadas probleemas vairs neatkaartotos un buutu iespeejams sekmiigi noveerst jau saknee.

1. kaapeec penji meedz beegt prom no maajaam?

2. kur parasti beeg visi aizbeegushie penji?

3. cik ilgi aizbeedzis penis speej izdziivot savvaljaa?

4. vai penju mekleeshanas profesija buutu pieprasiita shobriideejos ekonomiskajos apstaakljos?

5. peec kaadaam paziimeem var atpaziit aizbeegushu peni no penja kursh atrodas savaa vietaa?

6. ieteikumi kaa riikoties, ja penis ik pa laikam piemin iespeeju ka vareetu beegt?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...