Jump to content
GIGN Forum

Sveiki mees veeleetos pilnas admina tiesiibas


Recommended Posts

Mees luudzam lai juus iedotu admina tiesiibas klanam [F.i.n] smile.gif

Pagaidaam mums ir tikai votes bet mees veeleetos pilnas admina tiesiibas uz GIGN servera huh.gif

Jo ar voteem nepietiek lai kontroleetu normaalu speeli dazhaas mapees. sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Es luudzu cienijamo klana [GIGN] locekljus pieshkjirt man pilnas admin tiesiibas!!!

Pamatojums:

1) biezhi serverii notiek fragoshana, kad es speeleeju bet tur neko nevaru izdariit

2) notiek team killing un atkal ar voteem nepietiek

3) tiek biezhi serverii floodots un apsaukaashanaas, kura biezhi noved pie team killing un atkal neko nevar izdariit

4) mapee aimtrain nevajag freez time, jo tikmeer uzvaroshaa komanda visiem izshkjaida hedus

5) veel dazhhi siikuminji

Paldies par atsauciibu.

Cienijamais walkman

16.05.2003

Link to comment
Share on other sites

stumbrz paldies par ierosinaajumu biggrin.gif

worm nu plz iedod man admin tiesiibas

kapece tu negribi lai man buutu shiis tiesiibas

buutu paspeeleejis cs gignaa ja tur pa laikam var satikt nenormaaliigus team killers bet es neko nevaru izdariit ar voteem ja nu arii izdodaas izkikot nekas vinjsh ienaak ar citu niku uz shauj veel vairaak turklāt mani it iipashi dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Es nedomaaju ka tu esi bremze smiliez.de_2524.gif Tu tikai taisi prikolus ar mani

Bet es tagad nesaprotu, kapeec man votes nedarbojaas

kad eju iekshaa raada ka man ir kaut kaads ''b'' priekshrociibas liimenis vai kaut kaa taa

Link to comment
Share on other sites

Labi sheit jau vairs nenotiek klana prasiiba bet mana prasiiba.

Tad tu saki ka man ir arii reserved slots

Ja taa tad nekaa nav jo me netiek ieshaa

P.S. Es gribeetu izteikt suudziibu par Unable admin tiesiibam. Vinjam ienaakot serverii var redzeet ka tiek mesti araa playeri kuri neko nav izdariijushi. Tas ir - nav free fragi, netaisa team kill, ne lamero. Bet tikai met araa un viss. Arii vinjsh maina mapes kaut arii uz mapes nospeeleetas tikai 1-2 min. Man shii lieta ljoti nepatiik jo nevar normaali paspeeleet.

Ceru uz atsauciibu.

Link to comment
Share on other sites

kaut kaa zb visi tie maitas... ienaak paprasa tiesiibas.... iedod, un saak jaaties.

Iesaku izdariit taa - ja ir lielisks paskaidrojums bet nepaziistams cilveeks tad iedot, bet ja kaukaadas suudziibas (worm tev ir kaukaadi log faili?) tad tam maitam nonjemt uz neatgrieshanos tiesiibas.... ja cilveeks paziistams tad jau taas lietas savaadaak biidaas.... wacko.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...