Jump to content
GIGN Forum

Toy And Others


Dimors
 Share

Recommended Posts

Atvainojos ka veidoju topiku te..

Nopirku beidzot jūrascūciņu. =D 2.mēneši šim skaistulim ;] Un tāaa...

Viņš mierīgs tāds..es saprotu ka viņš vel nepierada pie jaunajām mājām..

Varat man kaut ko ieteikt..kā ar viņu spēlēties un t.t

Un vell..Kādu spēlīti var sataisīt vai nopirkt priekš jūrascūciņas..lai varētu spēlēties ...Un arī par guļamvietu..

Lūdzu pastāstiet man...

p.s Ieteiciet man kkādu forumu kur var vērstiet ar šādiem jautājumiem..

Link to comment
Share on other sites

jurascucinjiem.lv -> Forums

Tak neesi idiots. Aizej uz Zoo veikalu, nopērc būri, iekšā nopērc un saliec viņam to riteni, trauciņu ar ūdeni un trauciņu ar ēdienu. Spēles? Vienkārši paņem rokās un, lai viņš palido, mana kāmītim agrāk tā bija mīļākā spēle, žēl, ka nomira pagājušajā gadā.

Link to comment
Share on other sites

Viņas pa def ir garlaicīgi radījumi. Gribi izklaides, nopērc vēl vienu cūku. Manējai patika gulēt tipa drēbes kabatā. No bieza auduma tika uzšūta "ala" kurā viņa diezgan bieži gulēja. Līdz viņa nobarojās un vairs nevarēja apgriezties, nācās pašam vilkt ārā :D No ēdamlietām viņai patika tie trušu graužamsūdi, kaut kas līdzīgs Musli batoniņam. Laid staigāties pa istabu, tikai brīdinu, ka patīk grauzt vadus un tapetes. Grauzīs vadus kamēr nah nositīties.

Link to comment
Share on other sites

nu jaa.. man ir 2 tapec vinjam nav garlaiciigi..

bet principa es vinjas laidu pastaigaties, vinjam patika + pierod pie cilvekiem, tikai skaties lai nav vietas aiz kada skapja vai kka tada kur ielidis un netiksi pakalj..

tureju rokas, vinja pierada,, tagad atnak, pashas apguljas uz muguras un tusejas..

es tik no izstabas uzbljauju cukki, cuuki! uzreiz ir kvii kvii un tik skrien shurp :D

aa,hivemind atrodi draudzeni

Link to comment
Share on other sites

dyversant, hehehehe =D forshas tev cuucinjas.. :]

Mana cuucinja vel neatsaucas uz vardu ;[ skanjas izdot kad skraida..vai kad glaudi...bet reti izdot ;[

Bet es domaaju ar laiku jau buus norm...

Es arī domāju ar laiku nopirkt vel vienu cuucinju..bet tie tads sāks kopā seksoties..un tad tos bērniņus piedzemdees..vot tad buus traki ..es tā baidos.. ;[

Cash^ hmm..vajadzees arii kaut ko taadu izshut..bet kaa tev tā aliņa turās..ja no auda tad itkaa vajadzētu grimst.. ;[ vai es murgoju? ;]

Link to comment
Share on other sites

hmm..Par vienu dzimumu es nedomaaju ;] Bet kaamer ar vienu padziivooshu ;] tad jau redzees :]

Par mājām..Es pats dzīvoju Daugavpilī un biju iegājis veikalā DinoZoo..Tur man teica ka tāda nekā nav.. :[ Nekādu mājiņu,un tml...vajadzēs citajā ieet :] cash^, A tev liels būrītis?

Link to comment
Share on other sites

Piedod,nezināju ;[

hmm..man arī liels būris..arī viens stāvs :] tagad sēž sienā ... :] cerams uz dienām sataisīšu viņam kaut ko foršu..jeb atradīšu internetā kā to darīt..

A šito..Viņi cik ilgu laiku pierod? vai kā kuram? parasti manējais tāds bailīgs vel..bet jau ēd un t.t ;]

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...