Jump to content
GIGN Forum

Ekrāna Kalibrēšana


dyversant
 Share

Recommended Posts

hei! pamaniju ka gigna ne vienam vien ir kautkas labaks par ziepiniekiem. tatad ar kadu shtrumu jus kalibrejat ekranu? un kadu programmu galvenais.

runa neiet par monitora fizisku kalibrešanu bet par krasu kalibrešanu.

Pats ar spyder 2 pro nokalibrejos.. krasas protams ir super dziivas. un nikona 400d bildes izskatas jau daudz labak ( pats saku gribet shadu fochiku :D )

mērķis kāpēc es to daru ir tas ka man no standarta zila lccd toņa jau acis sāka sāpēt ( apskatoties kalibrēšanas datus, tas likās pašsaprotami).

, bet gribetos zinat, cik ļoti monis ir piedzīts standartam. Varbut te ir kads kas ar to chakarejas vairak.

Link to comment
Share on other sites

es ticu ka vinjas redzu savadakas :)

lielaka fishka jau ir taja, ka ja tu teiksim nofoche, redigje un atsuti man - es redzeshu to pashu, jo abiem monitori ir nokalibreti pec standartiem ( par defaultu tiek njemta defaulta ne tumsha cilveka adas krasa, izteikta pelekajos tonos).

un teiksim tu jau vari kadas labakas print firmas krasu profilu majas novilkt, lai tas ka tu uztaisi kompi , izskatitos ari dzive izdrukats.

jo daudzi biezhi speciali pasaka lai nemiana neko printetava, jo tada kaite vinjiem ir.. tjipa es te biki zilo toni pielaboshu..a cilveks tieshi ta ir gribejis :)

mammas draugs vienkarshi ir avize fotografs, tapec saku ieintereseties par shito visu :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...