Jump to content
GIGN Forum

Upgrade


DeViL
 Share

Recommended Posts

Need 2 komandi xgag , cvote ! xgag- potomu4to na servake takoj bred tvoritsa ktoto matom oret ktoto chiteri kri4at , govorjat 4to serv hu**** ! cvote - potomu4to za 3 4asa vsevremja stavili mapu do de_dust2 to de_aztec kr4 zaparili odni mapi ! dry.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Devil vairak vajadzetu ieklausities es tev sodien no rita pus karti teicu ka viens ar norecoil + wh bliez lai pasties man jau saka apnikt kamer tu pirmoreizi apstijies and teci ka neka nav pec daziem raundiem kad turpinaju teikt ka dzekam merkis raustas un parak labi caur fb/smoke redz tad tikai pastoties again nobanoji vinu taka nevaig likt gag bet ieklausities ! es nesmu no tiem kas visus tur par citeriem!

Link to comment
Share on other sites

Na4nem s togo 4to vse na4ali oratj 4to on s wh igrajet ! ja zale v pc posmotrel 2 raunda za nim vrode ne4ego ! potom ja zashel za ct i nabljudal tak za nim potom vidno bilo 4to u nego wh ! i mne seravno to 4to vigovorite on chiter on chiter ! jesli ja sam neuvizu 4to on chiter ja ban stavitj po prosbam nebudu ! von primer vse orut 4to cepuk 4iter tak 4to terj jemu ban stavitj tongue.gif prosto 4elovek norm igrajet ! a vi kri4ite ban ban ! igratj nau4itesj potom kri4ite ! smiliez.de_2538.gifsmiliez.de_2524.gifwink.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...