Jump to content
GIGN Forum

Fps


YustArturs
 Share

Recommended Posts

Sveiki :)

Lieta tāda ..

Novilku to standarta CS , bet šamajam maziņš fps . caur konsuli viskautko rakstiju lai itkā būtu lielāks , config failu arī editoju , bet nekā :) Tads dabūju vienu citu CS kur ir salikti moduļi tādi kas mazāk nogruzī kompīti u.t.t līdzarto CS iet labāk .. Tagad dabūju Steam , novilku to CS un uzmetu to moduļu mapi , bet piem vakar pa dienu , vakarā , naktī vislaik bij fps 40~50 .. Grr , kāds var man pateikt ko darīt lietas labāk ? :)

Kompis jau itkā ir Old shit , bet 2.6Ghz , 1GBRam un kautkāda intigrēta videne ar 300mb .. tam tak pilnīgi japietiek lai ietu CS :D

Link to comment
Share on other sites

bet sākumā jau viss bij Okey , kad dabūju to otru CS ..

tagad kad ir Steam un uzmetu to Model folderu , tad kopš vakardienas sākās atkal :)

Link to comment
Share on other sites

nu itkā biju nonācis pie secinājuma ka moš kautkas ar videokartes draiveriem nau kā vaig ?

Jo man pie options ir tikai 65kHz ko izvēlēties , draugs pateica ka kautkas ar draiveriem nau .. Nevienu draiveru savam neatradu :/ Man ir ATI readon Xpress 200 ..

Tad vel pie Options es atradu šitādi fišku ..

http://bildites.lv/images/caxvou9ei3p1mbvjnaa.jpg

Sakumā bij 32MB , tagad uzliku 64 Mb ..

Moš ja uzlieku MAX tad varētu būt ka kautkas mainās ? :)

Kaut arī pat īsti nezinu kam tas domāts ir :)

Ka arī jā , cik noprotu ka spēlē ar STEAM tad itkā tur tas pings ir pie 8~10 moš bij vairāk .. Man ir prsota 15 un vairāk :) 1x tik bij 8 ~ 9 :)

Link to comment
Share on other sites

es lasiju ka tas ir tikai NVidia , bet moš kautko kļūdos .. bet nu to paneli iz izskatiju un nekur neko tādu nepamaniju :) Moš viņš ir kautkru citu ? :)

Edited by YustArturs
Link to comment
Share on other sites

Nop , izmeklēju visas malas un nekā :)

Esmu pat monitoram licis mazāko rezalūciju + CS'am , bet ja labi tik drusku lielāks palicis :D

Nesaprotu , nesen tak viss bij Okey , un pēkšņi sākās šitie murgi :/ Vakar pārliku windowsu , bet bez izmaiņam - uzliku vel kautkādu geimeru draiveru no amd lapas kas domāts intigrētajām kartēm , bet arī bez izmaiņām :/

Edited by YustArturs
Link to comment
Share on other sites

tu domā pie TARGET ? :)

Un ja jā , tad kā tur īsti rakstīt :

Prosta -vsync off ! ?

EDIT:

Tāā .. Pie shortcut targeta peirakstiju es klāt : -heapsize 512000 -freq 85 (atradu tur tādu nelielu pamācību vienā forumā ) nu itkā drusku labak palika :) Un uzmetu to pārak nenormālo cfg configu :D Jopt , fps 150 a bet iekšā spēlē 40 :D vel man tur visādus errors meta , paņemšu tikai vienu daļu un velāk izprovēšu, tad ziņošu :D

Edited by YustArturs
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...