Jump to content
GIGN Forum

31.janvārī


spalva
 Share

Recommended Posts

Svētdien, 31.janvārī uz Mežezeru par traki demokrātisku cenu varēs aizbraukt ar autobusu.

Autobuss startēs no Strēlnieku laukuma Rīgā, piestās divās vietās Ogrē, tad Lielvārdē, Koknesē un visbeidzot Mežezerā. Cena ir tikai 10 lati, kuros ietilpst autobuss un pacēlājs 6 stundām. Draugiem un ģimenes locekļiem, kuri vēlas svētdienu pavadīt svaigā gaisā, bet pacēlāju izmantot negrasās, brauciens turp atpakaļ maksās tikai 4 latus. Takā nesēņojam mājās pie PC, bet meklējam braucamos un pošamies ceļam. Starpcitu, nomā viss inventāra komplekts. t.i. dēlis+zābaki/ slēpes+zābaki uz visu dienu 5ls!

Turklāt arī laika temperatūra svētdien gaidāma krietni draudzīgāka un sals pierims; būs -3 līdz -5 grādi.

No dažādām vietām izbrauksim pēc sekojoša laika grafika:

9:00 Rīgā, no Strēlnieku laukuma

10:00 Ogrē, no lielās Maximas ?Dauga?

10:15 Ogrē, no lielveikala ?Pārogre?

10:45 Lielvārdē, no veikala Elvi Lāčplēša ielā

11:30 Koknesē, no lielveikala ?Maxima?

12:00 Mežezers

18:00 izbraucam no Mežezera

Pieteikšanās un vairāk informācijas pa tālruni: 29190875

P.S. es jau būšu tur ;) Ja kāds no GIGN komūna atbrauks, tad es labprāt šo cilvēku satiktu ;) Mani varēs satikt caur čaļiem pie pacēlāja, viņi man info nodos caur rāciju, Pēteris!

P.S.S Sīkāks info www.mezezers.lv

post-659-1264645732_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Sveiki!

Nezinu vai kāds bija vai nē, taču pie manis neviens nepieteicās, ka būtu no GIGN komūna atbraucis! :( Viss bija baigi kruta, autobuss bija pilns ar jauniešiem, kas autobusa beigās mājupceļā pie galda ir normāli iekapājuši :khehehe::thumbsup: Taču vienam piecgadīgam puisītim vīkends gan beidzās slimnīcā ar diviem vaļējiem lūzumiem kājai. Žēl, bet neko darīt, lai viņš veseļojas! :ermm:

Ja tomēr kādi gribētāji būs priekšdienās, tad tāds autobuss brauks katru vīkendu un info par maršrutu, cenām, utt var uzzināt pa to pašu telefonu ---> 29190875

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...