Jump to content
GIGN Forum

Mediciniska Izzina.


MADKILL
 Share

Recommended Posts

Pase, laikam, bija obligāta. Bet nu daudz vienkāršāk būtu par šo visu apjautāties ģimenes ārstam (priekš kam tad viņš vajadzīgs?)

Cenas ir vairāk atkarīgas no tā, kur tu ej visas profilakses un kādas tur ir cenas.

Es izziņu dabūju vairākus gadus atpakaļ no ģimenes ārstes pa 20Ls un nekur nevajadzēja iet ^_^ Bet nu ne jau visi un pie visiem ārstiem tas ir iespējams.

Link to comment
Share on other sites

Ja vēlies likt kaut ko vairāk kā tikai B grupas tiesības, tad tur ir mazliet savādāka tā padarīšana un laikam arī gadi mainījās - vienai 5 otrai 10 or so? Es ar neatceros, 2 gadus atpakaļ biju sataisījis. Man ar "oranžo" kartiņu paņēma pretī, bet vajadzēja papildus aiziet līdz optikas centram un dabūt izziņu no acu ārsta, ka krāsas atšķiru un braucot nepieciešamas brilles un arī pases tipa bildi vajadzēja.

Link to comment
Share on other sites

Tikko taisīju to izziņu... vajag narkologa un psihologa atzinumu (izziņu), ka esi pieskaitāms. Cenu nepateikšu, jo kārtoju caur paziņām. Pēctam pie ģimenes ārsta iesniedz to visu un vēl noliec 15Ls lai saņemtu pašu apliecību.

Es kaut kur padzirdēju, ka CSDD to visu var nokārtot uz vietas un tas kopā maksā 30Ls.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...