Jump to content
GIGN Forum

Demkas


Recommended Posts

Tatad lieta tada es jau pastijos foruma neka neatradu iznnemot topiku perl bet tur ir bazars ne tas kas man der

ok tad taa

1 Ir cs servers zem foldera c:\cs serevrs\cstrike\un tad sheit kopejad demkas.

2 Ir web lapa web lapa atrodas zem C:\AppServ\www\Vot ka lai dabonu demkas te????

Esu izgooglejies jau kadu labu laiku bet ka neka ta neka sprotu ka ir kads softs kas parmet automatiski demkas uz sho te C:\AppServ\www\

vai arii tas notiek ka savadak ceru uz kaukadu atbildi paldies jau ieprieksh dry.gif

Link to comment
Share on other sites

uztaisi hltv.cfg

ieraxti tur:

name "rakstu deemoo"
record c:\tavs\smirdigais\folderis\
connect tavs.cs.serveris

pectam pie hltv palaishanas noraadi parametros +exec hltv.cfg

ak jaa, ja aiz record tu noraadi folderi un pectam galaa vel kaukadu vaardu, tas buus kaa prefix, t.i., ja tu noraadi record folderis/kaka, tad faili buus folderii ar nosaukumiem kaka-datums.dem

p.s.

hltv consolee vari arii ieraxtiit 'help' un palasiit kas tur raxtiits...

Link to comment
Share on other sites

mes visu pateicam pareizi bet mes nesam vainigi kad tu pats to nejedz idarit taka muti ciet iemacies kadreiz kautko ari pats nevis prasi visu laiku palidzibu!

Tu eeergli ja tu nezini ar ko es nodarbojos tad piever savu mazo netiiro muti baigais gudriitis atradies mes pateicam nejau tu pateici Pirmkart es sho variantu esmu izprovejis ka redzi errors kur un kapeec nevaru atrast tu esi kluudiijies nesu

tas kas skraida par forumiem un diccc palidzi to paliidzi shito

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 6 months later...

uztaisi hltv.cfg

ieraxti tur:

name "rakstu deemoo"
record c:\tavs\smirdigais\folderis\
connect tavs.cs.serveris

pectam pie hltv palaishanas noraadi parametros +exec hltv.cfg

ak jaa, ja aiz record tu noraadi folderi un pectam galaa vel kaukadu vaardu, tas buus kaa prefix, t.i., ja tu noraadi record folderis/kaka, tad faili buus folderii ar nosaukumiem kaka-datums.dem

p.s.

hltv consolee vari arii ieraxtiit 'help' un palasiit kas tur raxtiits...

LOTI ATVAINOJOS ka uzraku tik vecu topiku... Negribeju jaunu taisiit... Man HLTV ir loti vajadzigs.... Bet kad es ierakstu

name "rakstu deemoo"
record c:\tavs\smirdigais\folderis\
connect tavs.cs.serveris

hltv.cfg man radas ka palaizhu hltv ka tur nevar atrast demkas..... =/// sorry..... sad.gif

es visu kas tur bija izdzesu un ierakstiju

name "HLTV"

record C:\AppServ\www\hltv\tv

connect? mansip:27015

Edited by the_blood
Link to comment
Share on other sites

Ludzu palidzat kas shitas par erroru? smile.gif

Ludzu atvainojiet ka 3 posti pec kartas.. negribas taisit jaunu topiku.... un neviens mani nedzird....

tagad meginaju ar to scriptu... itka sanaca get visi saarhivetie failiaiznjem 28bytes..... kau demo istais aiznjem 17mb.... atraroju un ir 0kb... kapeec? sad.gif(

post-2-1145824205.gif

Edited by the_blood
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...