Jump to content
GIGN Forum

World Of Warcraft


cSpoks
 Share

Recommended Posts

:)

Ar enhancement shamani nevar novākt retribution paladinu. Šamanim nav absolūti nekādu variantu, ne spelli ar ko kaut ko izdarīt, un no melee range retri pallijs toč tikai priecāsies. Kā arī warrior man liekas nav iespējams nosist ar enhancement. Standarta bullshita teksts no kaut kāda PvP pro, kurš spēlē ar OP klasi. :D

Edited by jancho
Link to comment
Share on other sites

Tu vēl spēlē, minority?

:D

Mana hiēna arī ir trenēta, bet ne pietiekami, lai ļautu man ēst sviestmaizes.

Un jā, protams, kā pats to zini, spēlēju. 3x, 4x nedēļā reids. Katru dienu daily quests. :) Un vēl šito jauno boostošana. Pietiek, ko darīt.

Link to comment
Share on other sites

:)

Q3 vai Q4. Visdrīzāk ap to pašu laiku, kad WotLK iznāca.

Starcraft II arī šogad, to būs jākapā līdz acis asiņot sāk. :)

Un Tenchy, tev vajadzēja likt Judgements of the Wise likt pirmos trīs punktus, kurus liki Tier7, bet arī tā ir labi. Nākamos liec tur.

Link to comment
Share on other sites

Itka vajadzetu talantos nemt protection, bet ja tik dramatiski bus ka nevaresu tankot, tad to velak izdarisu!

Ir man ari mace ar kkadi 87-135dmg two hand!

BTW, kā protection tu taisīsi vairāk damage tankojot, nekā tankodams, kā retribution. Vienīgi varbūt nebūs tik viegli pildot kvestus. Bet man jau patīk arī ar protectio palu leveloties tāpat, lai arī ir retri DualSpecā. Prikolī, ka maz damage saņemu un varu klapēt sava līmeņa mobus pa kādiem 7 uzreiz nezaudējot vairāk par pusi dzīvībām + kad kāds warrior, hunter, DK izdomā nomētāt kruto un uzbrukt, tad dabuj konkrētu stieni, jo viņš neko izdarīt nevar/nemāk :D. BTW, so far 78.lvl, baigi lēnu levelojos, jo man jau pieriebies leveloties, šis būs 4. čars.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...