Jump to content
GIGN Forum

World Of Warcraft


cSpoks
 Share

Recommended Posts

WoW'ā vakar izdarīju lielāko kļūdu, nē es nerunāju par to, ka ap 2k goldu iztērēju uz AH matiem priekš Enchanting, jo pašam vienkārši vākt low lvl items mega slinkums, tā nav kļūda, bet vot to, ka es gribēju iziet vēl visus/palikušos Heroic dungeonos lich kinga kuri kādi tik 5 palika priekš ačīvmentiem, bet es pārtaisījos beidzot par Holy, un tagad sākās dirsa, tas, ka mans Ret saronite pvp sets ar kuru jau tā mazāko dps taisīju dungeonos, uzliku Holy furios setu, 2 Rele off-seta itemus, un pārējie man vēl nūb pvp ret itemi, tākā esmu tagad vsp 0 gan hīlošanā, gan dpsā, bet to izlabošu, ka tagad tikai drot pvp, savākšu wrathfull off-setu, un tad būs tīri ok pvp/arena, bet problēma tāda:

Vai es ar savu Furios setu un Wrathfull off-setu, kā Holy maita varu normāli izvilkt hīlojot Lich King heroic dungeonus? Jo gribās tomēr dabūt tos ačīvmentus..un holy pve setu krāt pa 90x5 frost emblēmas būs man mūžība, pietam, ka tagad vainu holy vainu neko..

Un vēl kas, WTF? Mans ret weps ir 71lvl no parastā utgarde keep bossa, wtf? Viņam statos rakstīt 200dmg, kar4 paši saprotat iekš heroic bija low, jautājums tāds, kur man dabūt normālu sākumam pve wepu priekš holy, jo wrathfull one-hand man nesakrāt pagaidām vispār, nav reitinga, nav a-pointi, cik skatījos par pve markām nevar nopirkt nekādu wepu, kapēc? Un nesakiet, ka jāiet sist ārā no ICC10/25, kur mani neņems vispār ar 2k gs? :D:D

Neignorējat postu plz, baigi vajag padomus.

Link to comment
Share on other sites

Vai es ar savu Furios setu un Wrathfull off-setu, kā Holy maita varu normāli izvilkt hīlojot Lich King heroic dungeonus? Jo gribās tomēr dabūt tos ačīvmentus..un holy pve setu krāt pa 90x5 frost emblēmas būs man mūžība, pietam, ka tagad vainu holy vainu neko..

Pirmos divus jā, krītot uz nerviem visam partijam par to ka tu esi pipele kurš pvp gearu vāc pirmo un tev ir nonstop OOMs. Par trešo hz.

:D:D

Heroikos! Un protams ka neņems, tev tur nav ko darīt.

Link to comment
Share on other sites

665, tas nebija jautājums, bet gan sarkasms par ICC10/25, jo protams, ka ar 2k gs neviens neņems, pie tam, ka tagad minimumu pacēla līdz 5.8k gs. Cik atceros bija jau arī 5.2k gs.

Link to comment
Share on other sites

prosta ej kā DPS heroikus, savāc labāku gear, pie reizes vāc healing aitemus. Ir reāls pohujs, ka tu taisi 1.5k DPS, tevi tāpat izmest ārā nevar pirmās 15minūtes, bet pēc tām 15min, daudzi aizmirst, HC jau beidzies vai arī tāpat neviens nedomātu tevi izmest...

Link to comment
Share on other sites

iet kā Holy dps ar 1 judment spellu un HoW? :D Man nav vairāk neviena ret dps itema + nav dual speca dēļ naudas trūkuma, tākā tomēr mēģināšu hīlot, un uzklausīt visus mīļvārdiņus no tanka puses par "labo" hīlu. Vot tik tā arī nesapratu kur man izsit wepu :< esmu jau +- izgājis visiem dungeoniem cauri (heroikiem arī gandrīz visiem un tā arī nav nekāda wepa normāla)

Link to comment
Share on other sites

Nevajag sūkāt. Var mierīgi ar Furious healot dungeonus.

Čali, atceros kā mēs achievementus gājām ar Holy Priestu, kuram bija Hateful sets. Toreiz tāda lieta kā Furious vēl nebija, un ja būtu bijis, tas būtu bijis omfgwtfroflmao labs.

Nevajag sūkāt.

Link to comment
Share on other sites

<<======ATTENTION WHORE DETTECTED!!!!!!

Šodien dabūju 80lvl un jā, jūs zināt, kādus 2 burtus es gaidu no jums!! :D

Tagad vajag 5k goldu riding trainingam + golds spelliem/glyphiem/citiem sūdiem + vēl profesijai aizies dahuja nauda. Un kā jūs domājat, cik man ir golds?? 300g :)

Edited by bullet
Link to comment
Share on other sites

Šodien dabūju 80lvl un jā, jūs zināt, kādus 2 burtus es gaidu no jums!! :D

Tagad vajag 5k goldu riding trainingam + golds spelliem/glyphiem/citiem sūdiem + vēl profesijai aizies dahuja nauda. Un kā jūs domājat, cik man ir golds?? 300g :)

tā ir, ka visādos battlegroundos un caur referāļiem levelojas.

es savā laikā beidzu leveloties līdz 80 un man pietrūka tikai 700g līdz mountam. :)

Link to comment
Share on other sites

:D Man nav vairāk neviena ret dps itema + nav dual speca dēļ naudas trūkuma, tākā tomēr mēģināšu hīlot, un uzklausīt visus mīļvārdiņus no tanka puses par "labo" hīlu. Vot tik tā arī nesapratu kur man izsit wepu :< esmu jau +- izgājis visiem dungeoniem cauri (heroikiem arī gandrīz visiem un tā arī nav nekāda wepa normāla)

Tak nokačā Atlasloot Enhanced un apskaties, kurā HC tev krīt vajadzīgais gear. Iesaku sākumā TOC Normal pafārmot.

Link to comment
Share on other sites

es savā laikā beidzu leveloties līdz 80 un man pietrūka tikai 700g līdz mountam. :)

Uzleveloju savu pirmo charu TBC laikos tikai kvestojot un dažus dungeonus ejot, tad pabeidzot 70.lvlā bija ap 1.5k gold. Mierīgi sanāca Flying skill+ mount. Priekš episkā gan vajadzēja fārmot... Tagad WoTLK uzleveloju vēl divus čarus līdz 80.lvl tik tiešām jau gandrīz no meina neko vairs pat piemest nevajadzēja. vienam 1.7k pietrūka otram 800g.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...