Jump to content
GIGN Forum

World Of Warcraft


cSpoks
 Share

Recommended Posts

9 lati mēnesī. (kredītkarte vajadzīga)

vai gamecard uz 60 dienām pa 18.99 kaut kādos 636, xnetos utt par skaidru piķīti.

un gignieši spēlē Talnivarr.

Link to comment
Share on other sites

Vai arī var atrast kaut kādus tirgoņus, kas pārdod uz 2 mēn pa 15.50Ls tos pašus Gamecard.

Blizzlike neiesaku spēlēt, jo tas tikai sapisīs tev ideju par to, kas tajā spēlē vispār notiek. Blizzlike - totally not like blizz... Vairāk jau Gaylike.

Link to comment
Share on other sites

taisies 3menesi gaidit pec iznaksanas? :D tapat ka woltk sakuma maksas 40-50ls un pectam kritisies uz ~25ls

bet hell yeah pirksu par tiem pasiem 50ls, 50 jau atliku :D tagad visi expensijas ir ^^ dk iesaku mocit :D ar frost tiri interesanti tankot low lvl instas ^^

Link to comment
Share on other sites

:D tapat ka woltk sakuma maksas 40-50ls un pectam kritisies uz ~25ls

bet hell yeah pirksu par tiem pasiem 50ls, 50 jau atliku :D tagad visi expensijas ir ^^ dk iesaku mocit :D ar frost tiri interesanti tankot low lvl instas ^^

kur kaut ko tвdu izrвvi? pa 100$ man liekas, ka nвk collectors edition. Tikko vel pвrprasоju vienam paziтam, kurр wotlk pre-фrderoja - maksвja ~21ls

Link to comment
Share on other sites

sveiki, griežos pie jums atkal ar jautājumu, tātad, man ir 80 lvl blood elf paladins, es vēlētos uzzināt kāds ir labākais tanking gear kuru es varētu dabūt? visi talenti ir salikti uz prot, un kādas maģijas izmantot un kādā secībā, ceru ka palīdzēsies :/

Link to comment
Share on other sites

Man patīk cilvēki ar izdomu! Es runāju par tiem skilliem + anal un citām labām kombinācijām. Citi protams pakaļskrējēji un met visu pa kārtu iekšā, bet dažas kombinācijas ir foršas! :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...