Jump to content
GIGN Forum

World Of Warcraft


cSpoks
 Share

Recommended Posts

Esmu apjucis, strupceļā un nezinu ko darīt. Esmu 79lvl Retardins, lieta tāda, ka šo pēdējo lvl kačāju tikai pa bg, lai vāktu honoru jau uz Furios setu (ko vēlāk iespējams nomainīšu pret Wrathfull, bet stipri vēlāk), lieta tāda, ka +- ar ret palu spēlēju ok, bet te man radās pārmaiņas, tas, ka es nespēju taisīt pietiekamu DPS, un jūtos vīlies Ret kokā..

Ir doma tāda, Dual-spec, būt Holy pala..neesmu nekad spēlējis (nu tā nopietni, fun serveros ir iet ar Holy tīri ok), reāli gribu būt holy, nopirkšu Furios setu priekš holy koka, un aijdā pa arēnu..Cik varu nojaust sākumā būs ļoti grūti, un visi drāzīs mani, jo es būšu tas, kurš aizsargāsies, un supportos pārējos.

Ir te kāds Holijs kurš spētu man pateiktu 2-4pamatus kas jāzin holyjam, protams, ka es tūlīt sākšu un iešu pa forumiem/portāliem lasīšu, bet nu galvenais tips kas jūsu prāt ir vajadzīgs..

Daži skrīni no random BG:

hldpmwokklau8dep6sy.jpg

&

zfgi93mk4c4beisd69ii.jpg

P.S.

Man draugs ieteica tā, kurš diezgan labu laiku spēlē wowu un saprot kas un kā, Holy pala ar Prot koku un Holy mantām ir IMBA nereāli nosist tādu čali, ko teiksiet par šo? Man liekas, ja jau holy tad pilnam kokam pie holy jābūt..

Link to comment
Share on other sites

Prot/holy agrвk bija diezgan labs, protams tevi bыs grыtвk nosist, bet tavs partneris nomirs вtrвk nekв tu paspзsi kautko uzkastot. Tomзr Holy Shock un Beacon of Light ir пoti vajadzоgas lietas.

Par pamatiem.. Оsti nezinu kвdi tie varзtu bыt, spзlзjot ar laiku pats saproti kas un kв.

Piemзram kas bыtu jвzin arenв (2v2)- Beacon of Light uz sevis visu laiku (healo savu иomu + pats dabы tвdu paрu healu). Cik vien vari spamo judgementu (+haste un chance dabыt manu), kв arо bieюi lieto Divine Plea (brоюos kad tavs team mate/tu pats tiec smagi nukots, tas nav ieteicams). Kas vзl.. Ja ieraugi priestu tad BЗDZ! Izvairies no LoS visu laiku, slзpies aiz kastзm un рit, savвdвk tavu manu apзdоs пoti вtri un tad bыs юopa. Izvairies no counterspelliem un inneruptiem "fake" kastojot healus, bet tas ar laiku, jвpieрaujвs.

Nevar tв оsti iedot tipus un aidв, tu esi par 10% skillotвks. Paрam tajв visв jвiebrauc. Ieиeko visus savus spellus, talantus, padomв kвrtоgi, kвdвs situвcijвs ko lietot.

Ieej palasi arenajunkies forumu, tur tu atradоsi пхti daudz info. Skaties vodus iekр warcraftmovies.com ..

Neesmu labs skolotвjs, tвkв nezinu ko vзl piebilst. Spзlз daudz un apdomв savas kпыdas, ko varзji darоt un ko nevajadzзja darоt, tв tu kautko iemвcоsies.

Un runвjot par ret - tas ir joks, ne specs :)

Link to comment
Share on other sites

Es ieteiktu tev īpaši nefilozofēt, ierakstīt gūglē "holy paladin arena guide" un vienkārši mesties iekšā pīvīpī.

Vispār paskatoties arēnu statistiku var saprast, ka prot/holy nav nekas ''IMBA'', jo tad jau tas būtu sastopams teju vai katrā otrajā kompozīcijā(piedur šis vārds). Neesmu nekad ar paladinu spēlējis, bet pēc maniem vispārīgajiem novērojumiem prot/holy ir tāds offensīvs, vairāk uz CC fokusēts hīlinga builds. Es teiktu, ka tāds tīri ok darbojās iekš 2v2. Nemeties pēc fotm buildiem. Vienkārši paeksperimentē, pastudē un atrodi to, kas tev patīk vislabāk.

nekad neesmu spēlējis ar paladinu, tātad viss mans uzrakstītais varētu būt arī vienkārši nederīgs.

Link to comment
Share on other sites

ty jums, vismaz par dažiem padomiem..es īsti nezinu vai tikai drotošu 2v2, varbūt sākumā..bet vēlāk jau gribēsies kaut ko lielāku, 3v3 un 5v5. Cik noprotu 5v5 ir vienkārši jābūt labai reakcijai un skillam, jāzin kas ko casto, kur casto utt..es ļoti ceru, ka līdz pietiks ar vienu gadu, tagad apmēram līdz ziemassvētkiem, lai ar holy spētu arēnā normāli spēlēt. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Visi tādi klusi. Eh pats pārgāju uz pirātu vismaz šo pavasaras , vasaras laiku + rudens lielāko daļu. Divaini tā spēlēt ,viss izmiris ,bet vienalga. Kad nav ko darīt varu uzraut , tagad nav tā kā bija OFFā :"Nevar laist laiku vējā , jāspēle leveli , leveli". Tagad pilnīgi čillā.

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc nevar laist laiku vējā? O.o

Es piemēram spēlēju uz Offa un spēlēju kad sagribas uzspēlēt, nevis negribēdams sēžu un spēlēju, ka tik pre-paid laiku nepalaiž vējā. :D Play for fun :)

Edited by w2dc
Link to comment
Share on other sites

laižu laiku vējā :D , pilnīgi pofig par prepaidu. :)

Nu man tas pats, 15Ls par 2 mēnešiem samaksāts, kas man tur par 25 santīmiem dienā nereāli stresot? :D

Netaisos tak spēlēt 24/7 tikai tāpēc, ka ir samaksāts. =/

Edited by jancho
Link to comment
Share on other sites

Nu cmon čaļi, sākumā paņemšu furios pa honoru, un relentless neņemšu sākumā, jo vajag arī arena punktus, un v padlu krāt frost emblēmas, par wrathfull vispār nerunāsim arena punkti no laif, y0. Es taču neiešu ar savu tagadējo "zaļo" setu uz arēnu ar 16k hp, kk. Jāsakrāj ātri uz furios un tad uz arēnu nolaifot uz wrathfull setiņu.

Link to comment
Share on other sites

:(

Ai wows kopš tbc nerulē. PvP ranki, world pvp > visām huiņām (arena, bg, wg)

Jaunos čarus kačājot vismaz var papriecāties, bet klizmā, ar fly mountiem azeroth'ā, world pvp būs pazudis vispār :(

Škrobe, ka vecie pvp veterāni no wowa aizgājuši, bet nejau tapēc, ka viņi pieauga un viņiem ir ģimenes n šit, bet tapēc ka wows ir palicis par huiņu dēļ expanšeniem un palasot kā būs klizmā, nešaubos, ka viņš paliks par vēl lielāku huiņu. Tie kuri tikai tagad sāk spēlēt, domā ka wows ir fun stuff. Battlegroundi un arena yo! Iedomājieties, kā bija agrāk.. Silithus, Eastern Plaguelands un citas zonas pilnas ar asinskāriem pvp adiktiem, guildi kuri "raido" uz kādu zonu un atskalda visus kas tur ir (ja gadās kāda ģilde pretī tad ir awesome). Īsts veids, kā parādīt savu skillu, satiekot ~3 pretiniekus (nu un arī nositot viņus), ja tu to vari izdarīt bez geara, tad tavs virtuālais krāns wowā tiek palielināts kā to sola reklāmās. Tagad skills ir aiziet full t10 uz battlegroundu un pwnot nūbijus zaļajos itemos (tagad tač gear>skill!), kuri pat nezin savu klassi. Uzfilmē video, ieliec youtubā un visi čurās biksēs ieraugot tevi uz sava realma.

:fsckinsad:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...