Jump to content
GIGN Forum

Webkomiksi


r&r
 Share

Recommended Posts

tā, gribēju apjautāties, kādus jūs webkomiksus regulāri apmeklējat (ja vispār). es patlaban regulāri skatos (un kāds piemērs):

C&H

rprofessor.jpg

xkcd

holy_ghost.png

phdcomics

phd022508s.gif

tā, gan jau pirmos divus lielākā daļa zina, trešais ir tāds diezgan īpatnējs, par akadēmisko dzīvi, tā ka man studijās ir daudzi līdzīgi elementi, piesaista.

taisu šo topiku, jo šos trīs esmu visus jau izgājis cauri no A-Z un gribētos vēl kādu, ar tādu skaisti sarkastisku humoriņu.

tā un lai padarītu šo interesantāku, ieteiktu pie katra komiksu pielikt kādu no taviem mīļākajiem šo komiksu individuālajiem komiksiem kā es izdarīju.

Link to comment
Share on other sites

Oi, tēma pa manai gaumei :D

Bildes nebūs, jo tad būtu ļoti daudz bilžu

Goblinscomic

Goblini kļūst no vienkāršiem mosntriem par adventureriem. Komikss D&D sistēmā. Komiksā ir diezgan liels violence daudzums

PVPonline, komikss, kas sākumā bija geiming komikss, bet kļuva par daudzpusīgu komiksu. Darbojas ilgi, arhīvus ilgi varēs pētīt.

SMBC komikss, kuru updeito katru dienu, un ir lasāms jauks melnais humors, komiksi bieži vien sastāv no viena paneļa.

Two Lumps komikss par 2 kaķiem un viņu dzīvi, dažreiz mēdz mani sasmīdināt līdz asarām.

Giant In The Playground arī D&D sistēmas komikss, jāsaka, ka visai interesants, ar labu humoru, daži joki būs nesaprotami, ja nezini D&D

The Noob Comic cilvēks uztaisa sev charu MMORPG un cenšas izdzīvot spēlē. Tiek izsmieti daudzi MMORPG

Least I Could Do Komikss par draugiem, kas dzīvo kopā, pārsvarā gan komikss balstās uz galveno varoni Rayne, kuram padodas viegli dabūt sievietes. Komikss visai humorīgs.

The Abominable Charles Christopher komikss par radījumu vārdā Charles, ļoti glīti zīmēts, updeiti nav bieži. Vijas gan starp lielisku humoru, gan starp visai nopietnām situācijām.

Actiontrip geiming lapa, kura reizi nedēļā izlaiž komiksu, parasti par geiming aktualitātēm, ar humora piesitienu

WulffMorgenthaler Lielisks divu dāņu veidots melnais humors, tiek updeitots katru dienu. Viennozīmīgi iesaku :)

Looking For Group komikss par Warcraft/WoW pasauli. Stāsts nopietns, kaut arī neizpaliek smieklu devas.

Vēlāk pieeditēšu vēl

EDIT:

Abstruse Goose komikss par ļoti daudz ko, savā ziņā līdzīgs xkcd, bet arī diezgan labi sanāk.

Amazing Superpowers itin bieži vērojams melnais humors. Iesaku pētīt arī "slepenos komiksus" katram komiksam labajā augšējā stūrī ir iespējams uzspiest uz linku.

Boat Crime šķiet, ka radies no iepriekšējā komiksa, nav tik smieklīgs, bet ir skatīšanās vērts

Rooster Teeth komikss par spēlēm, ar smieklu devu.

The Escapist: Stolen Pixels kārtējais geiming komikss, bet diezgan kvalitatīvs

ManEggs ļoti reti updeitojas, bet komikss, kam nav svešs melnais humors

2p Start atkal geiming komikss, bet arī tiek zīmēts kvalitatīvi un ar labiem jokiem

My Extra Life geiming komikss, kas pēdējā laikā pieskaras arī citām tēmām.

Dueling Analogs geiming komikss, ir interesants, ir vērts sekot līdz

Pašlaik viss, bija vēl, bet pazaudēju daudzus Bookmarkus :(

Edited by HyperBoy
Link to comment
Share on other sites

atcerieties, ka šeit tiek postēts mans subjektīvais viedoklis :) vispār interesanti, hyperboy pieminēja tik daudz komiksus, bet neviens no tiem nav, ā atradu, viens bija.

Tātad, labākais komikss pasaulē - pbfcomics.com - man trūkst vārdu, lai viņu aprakstītu. Visoriģinālaiks, smieklīgākais un ģeniālākais komikss kāds jebkad radīts. Vairs netiek apdeitots, bet tas nekas. No šī komiksa vairāki ir aizguvuši idejas, teiksim... bļeģ aizmirsu kā sauc, bet ir vēl viens līdzīgs, ā vot - http://truckbearingkibble.com/ - ir vairāki labi joki, bet nav iespējams salīdzināt ar pbf.

Manuprāt otrs pasaulē labākais - xkcd komikss. Nav daudz ko piebilst.

Rēcīgākie komiksi - jau pieminētais explosm.net (procentuāli vecie ir daudz labāki nekā jaunie, bet ir arī daži jaunie labi) un jaunatklājums - oglaf.com - tur es izrēcu dirsu pie vairākiem komiksiem. Jāpiebilst ka totāli NSFW :)

citus neskatos, dažreiz man ielinko penny arcade, bet neko vairāk par vieglu smaidu viņi nekad nav man izraisījuši un SMBC, ko Hyperboy jau ielinkoja, dažreiz mēdz būt labs.

Bet neaizmirsīsim klasiku - electric retard un hlcomic.com - viens ir labākais HL komikss kāds ir un otrs ir vienkārši drausmīgs un reizē arī rēcīgs :)

over and out.

edit:

o, hyperboy, paldies par to dāņu komiksu, tas tiešām ir labs :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...