Jump to content
GIGN Forum

Sava Saita Ieliksana


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

valsts.lv , eclub.lv

nu ok taja pasha eclub :/ ka faili jaliek esmu regots mozilla ta ir kur kas tagad jaliek un jadara lai saits strada. Un ja man foto kompi stav un es index.html sataisiju hyperlinku uz to vietu ja neta staves citi tur miedzot vares tikt tongue.gif vai manam pc jastrada all time lai ta ir

Link to comment
Share on other sites

ja tu butu gudras izlasitu eclub.lv FAQ, nu bet nokacha FileZilla un tas tev ljaus pieklut pie ftp (ecluba), un caur to ar metisi ieksha failus! ja nemaki stradat ar soft tad eclub, ir pamaciba ! pavisam wnk

esmu times registrejies, bet es nezinu kur uzrakstu atrast lai savu ieladeet index.html failu un bildes un txt dokumentus ari uz turieni tad jalade vai kompi var stavet mana

Link to comment
Share on other sites

SKA, lai sataisītu webserveri kaut cik normāli, ir nepieciešams augstāks saprāta līmenis.

Lai gan šitais kadrs varētu atrakt kādu gatavo paku ar Apache + PHP + MySQL zem viena install.exe un močīt.

pēc, vinja teksta spriezhu ka lapa taisiita ar frontpeidz, kur nekaa nevar dabut php, tad pietiks tiaki ar apachi, un tur nevajag nekadu iipasho praatu huh.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...