Jump to content
GIGN Forum

Jau Atkal


Recommended Posts

:noper:

jā zinu, kadam liksies stulbs jautajums un tā arī droši vien kad ir, bet ja nu tomēr-

kāds lūdzu varētu pateikt kā es savam serverim varu uzstādīt kādu skinu, lai citiem tas butu jalejuplade lai varetu spelet.

ar skinu domat, kads ierocis vai cilveka izskats.

lasiju vecās diskusijas bet neko neatradu :rrrr:

Link to comment
Share on other sites

Tev serverim ir sava mape,un cs tu spēlē no citas mapes

tas ir:

vai nu izdzēs no savas cs mapes modeļus vai arī izmanto šo skriptu

#include <amxmodx>

public plugin_precache()

{

precache_models("mape/modelis.mdf")

precache_models("mape/modelis.mds")

return PLUGIN_CONTINUE

}

Link to comment
Share on other sites

scriptu iemet notepad.

uzspied File>Save As> uzraksti: modeler.sma

iemet viņu cstrike/addons/amxmodx/scritping mapītē

palaid compiler.exe

pēctam kad aiziet ieej compiled mapītē,tur jābūt modeler.amxx,paņem viņu un iemet cstrike/addons/amxmodx/plugins mapītē,tad ieej vienu soli atpakaļ,iekšā configs mapītē,atver plugins.ini un pašā apakšā ieraksti: modeler.amxx ,gatavs :)

Link to comment
Share on other sites

GEAR piedāvātā metode aizstātu oriģinālos modeļus (vai arī tos modeļus, kurus spēlētājs pats ir uzlicis) un aizvietotu ar taviem modeļiem. Turpmāk spēlējot citos serveros, spēlētājiem būtu tavi modeļi. Tas nebūtu forši, spēlētāji, visticamāk, nebūtu priecīgi par tavu serveri un, ja nemaldos, tas būtu sava veida slowhacking.

Link to comment
Share on other sites

ā skaidrs.

bet varbūt kāds varētu pateikt kā var uzstādīt noteiktus modeļus tikai priekš mana servera lai tādi būtu tikai mana serveri un spēlētājam ieejot cita serveri viņam parādītos viņa vecie modeļi.

Link to comment
Share on other sites

bet varbūt kāds varētu pateikt kā var uzstādīt noteiktus modeļus tikai priekš mana servera lai tādi būtu tikai mana serveri un spēlētājam ieejot cita serveri viņam parādītos viņa vecie modeļi.

Man, liekas tas ir bik neiespējami. :thumbsdown: !

Link to comment
Share on other sites

:thumbsdown: !

Manuprāt, tu smagi maldies jo daudzos serveros ieejot ir mainiti speletaja izskata modeļi un arī ieroči, bet ieejot cita serveri kura nav mainiti modeļi viss iet pa vecajam sliedem

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...