Jump to content
GIGN Forum

Windows Vista Home Basic


Sn00p
 Share

Recommended Posts

Sveiki ekspertiem,

Atnesa man pazinja darba datoru uz kura staav Vista Home Basic. Sisteemaa ir nodefinets 1 lietotaaja kont, kas ir arii administratora konts. ja normaalaa rezhiimaa meginu ieiet, ievadu paroli, paradas "Log in successful" un pec paris secundem "Logging off". taatad ir kautkas noticis ar sistemas failiem vai registru LAIKAM.

Probleema taada, ka uz ta lietotaaja darba virsmas bija daudz svarigu dokumentu(ligumi, psutijumi, izmaksas un terinju visaadi biroja gramatvediibas papiiri), kas ir jaadabon atpakalj!!!

Ieejot safe mode, es ar to pashu paroli varu ielogoties, bet uz darba virsmas ir 3 shortcuti tikai. Ne minjas no dokumentiem. eju uz C:\users\BK&MA\desktop\ tur arii nav neviena redzama faila iznjemot tos dazhus shortcutus

WTF notika? kaa atguut tos dokumentus no darba virsmas ?

:unsure: ir kaadi piedaavajumi ?

p.s. izmeeginaaju ntas metodes!!! :( un System restore diemzhel nav pieejams,es nezinu kapeec(laikam no datora pirmsaakuma jau bijis izsleegts).

1)iznjemu cieto noskaneeju pret virusiem(virus nebija, bija threat par cookies)

2)(piesledzu hdd pie sava pc)un no mana xp windows nevar piekljut daudzam mapeem, desktop mape taapat tuksha

3)userinit.exe (kas saistas ar SUUDA VISTAS lietotaaj profilu loginu failoshanu - parakstits daudzas vietas) iztas normaals un modificeets itkaa sen: 2008.02.11

4)registra parakos un tas userinit.exe pierakstiits pareizi (kaa windows majas lapa noradits)un dublejoshos ierakstu lietotaj kontu registra nav,

5)pameginaju pat atgut deleted un lost failus, atguvu 1000 .doc failus bet tikai kaadi 5 bija lietotaaja desktopa, un parejie ir praktiski neatverami- saturs nelasams.

6)safe mode pat meeginaaju izdzest lietotaaja paroli izmantojot control paneli/lietotaaju programu. kad restarteju u n meginu nospiest lietotaja ikonu lai ielogotos, paraadas- "logging in" un pec 2 sec "Logging off".

Edited by Sn00p
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...