Jump to content
GIGN Forum

Torchlight


cash^
 Share

Recommended Posts

THE BEST SHIT EVER, es jau visu dienu spēlēju, nevaru beigt :D esmu Destroyer un es vienkārši visus skaldu... iesaku ņemt uzreiz Hard līmeni, jo uz Normal paliek garlaicīgi šķaidīt visus bezjēgā, pat health potionus gandrīz nelietoju

Link to comment
Share on other sites

Tomer noka4aju atkal un saku spelet , Floor 7. Man jatiek talak , bet tur tikai var tikt uz overseer chamber. Pasha Chamber'a neatradu kapnes uz Floor 8 , kur tad jaiet?

A lol sry , tur vajadzeja pienakt klat pa labi tad tur atveras :)

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

Hmmm, ko retu jūs esat noķēruši makšķerējot?

  • Gold Fish - var pārdot par 717 gold.
  • Big Muckfish - ļauj transformēties tavam dzīvniekam par Pet Goblinhound uz vienu stundu.
  • Big Bat Fish - ļauj transformēties tavam dzīvniekam par Varkolyn uz vienu stundu.
  • Mysterious Boots ( violetās )
  • Prismatic Morey - +25 kritisko sitienu daudzums, palielina uzbrukuma spēki visiem elementiem par 100%.
  • Ember Fish Eye (daudzus) - palielina experience nākšanas ātrumu par 20%.
  • Trufflesnout Fish - Palielina maģisko itēmu krišanas procentāžu par 50% un zelta krišanas daudzumu par 200%.
Vēlāk iemetīšu kādu skrīniņu ar visko.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kāds vēl spēlē šito ? Īstenībā, baigi interesanti šķaidīt tos monstrus.. Tiku 14lvl un jau 1 epic items ir, bet worm, kur Tu dabuji tādu wep ar tik lielu dmg :s Es arī tādu gribu un, vai Tu izmanto tikai vienu spelu? Pēc screaniem skatoties.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...