Jump to content
GIGN Forum

A.v.a


Lecter
 Share

Recommended Posts

Spēle visai interesanta, šobrīd gan Open Beta stadijā, taču, jau pārsit lielu daļu maksas produktu.

Neliels aprakstiņš, prasības, kur lejupielādēt un kā instalēt atrodamas šeit - TutGear

ava-01.jpg

Visā visumā, kā jau lasāms rakstā, kura linku pievienoju augstāk, spēle apvieno visu labo no citiem šūteriem, un pēc manām domām tai ir visas iespējas, oficiāli iznākot, aizstāt Counter-Strike...

Latviešu gan tā pamazāk, ar brāļiem Lietuviešiem gan sanāk tur bieži saskrieties (Atpazīstami pēc bieži čatā redzamā vārda kurwa).

Ja kāds jau spēlē, vai taisās to darīt, droši varat mani pievienot savam "draugu" sarakstam ijji.com vai ava.ijji.com, mans segvārds LecterLV, spēlē - Lecter...

Paldies par uzmanību !

Link to comment
Share on other sites

Šobrīd nav, taču, pēc spēles iznākšanas, cik man zināms, to krājums tiks papildināts vismaz reizi mēnesī ar mazajiem atjauninājumiem. . Drīzumā, vis ticamāk jau ar vienu no tuvākajiem atjauninājumiem, parādīes arī visi ieroču papildinājumi - optiskie/lāzer tēmekļi, klusinātāji, ķiveres, zābaki, bruņas utt. Izrādās, ka ieročus varēs iegūt savā īpašumā ne tikai pērkot, bet arī piedaloties sacensībās ar savu klanu

Pirmais šāda veida turnīrs notiks jau pavisam drīz, diemžēl tikai US klanu starpā... Mums, vismaz Opne Beta stadijā, šie prieki ies secen...

EDIT:

Globāls AVA pasākums - Xfire rīko Play AVA with Pro Gamers!

29. datumā xfire lietotājiem būs iespēja AVU dragāt pret TEAM PANDEMIC, vairāk info:

XFIRE

Tiekamies tur !

Edited by Lecter
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...