Jump to content
GIGN Forum

Cod: Mw2


rusty
 Share

Recommended Posts

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

šo spēlēt mp? ja viss būs, kā tam jābūt ar šo versiju, tad būs laikam jāņem. 60 eiro ir mazliet par daudz.

jā, man stīmā viens no friendiem jau spēlē mp ar šo kopiju. paprasīju viņam - viss ok, tikai čakars ieinstalēt, bet var aktivizēt stīmā un viss ok.

Link to comment
Share on other sites

nja..storiju uz 3 grūtāko pakāpi 4 h tiko izgāju n...cerēju vismaz, ka tajos 11 gb būs ko darīt kādas 7 vismaz..

nu spec-ops vel ir, bet tas tā..

lol. helīši nav godīgi, granātas nav...iemācies spēlēt :) no visa mierīgi var paslēpties. un dooh! protams tie, kas nepārzin mapi un tiko sākuši spēlēt tiks atvākti! tā ir visās spēlēs!

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

Tikko, sakarā ar to, ka IW nokārušies PS3 servuki dēļ jaunā patcha, saņēmos iziet storyline.

Ja sākumā škita, ka IW atkal izceļas tikai ar MP, tad tagad esmu sašauts. Tik laba storyline daļa, tas ir pizģets vienk. Ja viss krutums neslēptos tajos pāris notikumos, kas notiek (kuri ir MAJOR FUCKING SPOILER, tāpēc neviens neraksta šeit) spēles otrajā daļā, tad drošvien kapātu vēlreiz storyline. Drošvien kaut kad būs jāsaņemas iziet uz Veteran dēļ PS3 Trofejas.

Lai arī MW2 un arī CoD4:MW praktiski nekādu video cutscenes, tad voice acting ir vienkārši super.

Link to comment
Share on other sites

mhm.

spēlē būs atkal "game of the year" par to nav šaubu. ah bet tā gribētos viņu bišu garāku :)

P.S ko tu dariji? gāji arī tās misijas, kas ir/var būt aizvainojošas MINOritātēm? :)

P.P.S pēc beigām ar var saprast, ka mw 3 jau gaidāms. drošvien sākuši jau kodēt.

P.P.P.S fuck it. es no amazones pasūtīšu. free shippings un 58 dolāri pa spēli.

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

Blin, gribas nopirkt gan MW, gan MW2, un no šīs lapas. http://www.g2play.net/

MW2 maksā 24Ls, un tev nopērkot uz e-mail atsūtīs key, kuru ievadīsi STEAM un viss būs ok un varēsi kačāt, bet kas ar to MW? Tur nevar ievadīt key, bet kā tad to spēli ieinstalēt un dabūt savā PC? Man viņu diskā or somthing atsūtīs?!

Link to comment
Share on other sites

Mans pašreizējais rewiev:

Esmu ticis nelielā laika sprīdī līdz 6. misijai, spēle liekas pagaidām mega ĢENIĀLA ( tas vienkārši nav vārdiem izsakāms ). Viennozīmīgi šī gada labākā spēle. Eju uz Hardened ( ceru, ka uzrakstīju pareizi! ). Domāju vēl pēc iziešanas uz veteran iziet, bet tad jau manīsim! Multiplayer noteikti būtu mega kruts, bet kaut kā žēl 60 eiras maksāt! :(

Link to comment
Share on other sites

Tikko uzspēlēju nokačāto MW2 un uz Veteram pa 1h-1h30min tiku līdz Act III. Īsa, bet reāli kruta spēle. Grafika arī ir nedaudz labāka, nekā MW, bet izskatās līdzīgi, ir daudzi jauni ieroči, nice :)

Mersy, tu esi stulbs...

tur ir par 24 latiem, kas nav baigi lielāk atšķirība no steam piedāvātās cenas

Nav atšķirība, vai pērc spēli pa 24ls, vai no Steam pa 42ls. Nēē, nav atšķirības.... Pilnīgi vienāda cena... :lox:

Link to comment
Share on other sites

piedod, jaucu dolārus ar eiro, bet daunis šinī gadījumā esi tu, jo ne jau tas bija mana posta mērķis.

P.S. ja tā padomā tad, ko nozīmē nav baigi lielāka atšķirība? manā uztverē 42 ls un 24 ls nav baigi lielāka atšķirība.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...