Jump to content
GIGN Forum

Cod: Mw2


rusty
 Share

Recommended Posts

kāds plāno pasūtīt/pirkt?

http://store.steampowered.com/app/10180/

bļa. co-op onlainā. FUCKING NICE! + BLINGI! ohh jea...būšu fifķiks :)

P.S interesanti, ka pirmais mw varētu teikt, ka ir lai da best game ever..nebiju donājis:

* ?Most Played Online Video Game? in history, 2009 Guinness World Records

* More than 50 Game of the Year awards, including the Console Game of the Year and Overall Game of the Year, 2007, from the Academy of Interactive Arts & Sciences?

bet lieta gan..60 eiro ir pa sālītu. ka tik nesanāk kā uz PS3 ar HALO (laikam) ekstra misiju paku, ko pabeidz 3h un maksā ar 60. piem. pirmo mw es izeju zem 4 h mierīgi. tagat drošvien varētu kādas 3.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Es šo spēli gribu iegādāties, bet es biju cerējis uz kaut ko citu, kas diemžēl nav. Es cerēju, ka MW2 iznākšanas laikā vai pre-Purchase laikā būs atlaides MW vai World at War un varētu iegādāties vienu no šīm daļām, tagad ir jāgaida 12. novembris un mož šajā laikā arī tām daļām būs atlaide.

60euro ir par dārgu priekš spēles :)

Link to comment
Share on other sites

:huh:

neies, vari jau sākt instalēt xp/vistu atpakaļ!

kas attiecās uz spēli, tad saku, ka spēlēšu baigi, ja man ies.

Īpaši iedziļinājies neesmu, tapēc būtu labi, ja kāds pateiktu, vai jau ir zināmas +/- aptuvenās spēles prasības?

Link to comment
Share on other sites

Halo 3:ODST ir uz Xbox 360, nevis PS3.

Microsoft jau kādu laiku zināmi kā lielākie santīmu pisēji industrijā.

Rekur vēl video par Halo 3:ODST.

Un PIRKT MW2, lai tikai izietu SP? moooookej. Ja pērk, tad pērk, lai pazaudētu dzīvi multiplayerī. Un ņemot vērā, ka Activision ir pidarasi, kas pateica, ka PC versijām nebūs Dedicated Serveri, veiksmi ar normālu kapāšanu onvlaain. :meele:

Link to comment
Share on other sites

OS: Microsoft Windows XP or Windows Vista (Windows 95/98/ME/2000 are unsupported)

Processor: Intel Pentium 4 3.2 GHz or AMD Athlon 64 3200+ processor or better supported

Memory: 1 GB RAM

Graphics: 256 MB NVIDIA GeForce 6600GT or better or ATI Radeon 1600XT or better

DirectX?: Microsoft DirectX® 9.0c

Hard Drive: 12GB of free hard drive space

Sound: 100% DirectX 9.0c compatible sound card

Internet: Broadband connection and service required for Multiplayer Connectivity. Internet Connection required for activation.

Co-op/Multiplayer Hosting: To host Co-op or MP matches, a 2Ghz dual-core or better processor is recommended.

Link to comment
Share on other sites

Hz kā būs ar to MW 2 spēlēšanu online.

Dēļ singla pirkt nav jēgas.

Pagaidām to pašu MW online dzenāju. Ieraudzīju nocenotu cd, ru versijā pa 5 ls paņēmu, novilku no neta eng versiju ieliku cd key un aidā XD

Bet nu tas MW īpaši jau iekš tā mp neievelk, vienīgais kad nav ko galīgi darīt tad var uzmočīt.

Redzēs kas būs ar to MW 2, bet nu, ja nebūs dedicated serveru atbalsts, tad nekas tur ar nebūs.

Link to comment
Share on other sites

piratizēšu. no dedicated + 60 eiro par codu (parastā cena priekš pc ir 50 (vai 49.99))? thanks but no thanks. tāpat jau neesmu nekāds lielais coda spēlētājs.

pavasarī būs Battlefield: Bad Company 2. lūk to gan visticamākais pirkšu. pie tam bf2 vēl pavisam nesen iznāca 1.5 patch un garlaicība man nedraud.

Link to comment
Share on other sites

http://www.gamespot.com/pc/action/modernwa...ch-trailer?hd=1

:10cm:

p.s http://arstechnica.com/gaming/news/2009/11...you-thought.ars

We thought the lack of dedicated servers was bad, but now we can add the lack of console commands, the inability to have a say in who hosts the game, a lengthy pause while the game migrates to a new host if the currently selected host quits, no leaning, no option to record matches, and no way to kick or block trouble players, hackers, or cheaters.

looool

Edited by conrad
Link to comment
Share on other sites

Vienkārši ārdos, brīnums, ka neesmu pulti izšķaidījis jau.

Es, personīgi, nevaru paciest spēlēt ar tiem, kas CoD:4 spēlējuši katru dienu kopš tā iznākšanas.

Tas būtu tāpat kā kādam pirmo reizi ieiet GIGN, tagad, kad tur visi oldschool zeķes ir nodirnējuši gadiem.

That being said, pēc pāris stundu kapāšanas esmu 19 levels. Diezgan tālu jau unlockoju M4A1. Tas jāpiebeidz un jāsāk unlockot nākamais. Laser Sights, manuprāt, ir tik neērti. Ne sūda nevar redzēt ar to milzīgo sarkano punktu. :(

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...