Jump to content
GIGN Forum

Pārkarst.


entw
 Share

Recommended Posts

Esmu izmisumā, nesen tika uzlikta win7, un un agrāk spēlējot l4d ar Vistu lagoja, dēļ vistas, uzliekot win7 pirmo laiku nebija lagu, yee, bet pēc tam, uhhh. Ik pēc 10-20min spēlēšanas dators pats pa 1sek automātiski izslēdzās, un apakšā portatīvajam vienā malā viss nenormāli karst, woot?

Uzreiz gāju google meklēt atbildi, uzzināju, ka tas ir daudziem, un

Thanks to the both of you. I ran the event viewer and found that there was a system shutdown due to graphics card overheating.

un čalis salika sev tos "fan" - tie laikam ir tie ventilatori vai kaut kas tamlīdzīgs.

Ko darīt man? Ja ir desktop pc tad sabāzt tos fanus, lai temp. normāla, bet man tak laptops. Kā, lai izdarīt, lai dēļ temp. neizslēdzas, un, lai nav nekādi sprādzieni dēļ max temp :thumbsdown:

Link to comment
Share on other sites

1. Itkā nav putekļu, nē nu es nezinu vai portatīvo var iekšas attaisīt, bet ārpusē nav.

2. Tas cooling pads ir priekš portatīvajiem? Un es pats viņu varēšu ielikt portatīvajā? Vienkārši pat nezinu kas tas ir, nav dzirdēts par tādu, tūlīt google ieskatīšos, bet viņš palīdzēs man? :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Man pēc gada lietošanas tā bija aizdirsies, ka bail.

Es gan nezinu kāda ir šīs darbības ietekme uz garantiju.

Izjauc pilnībā un figu saliksi kopā!

Uz papīra jāuzliek pc un jājauc, nu tākā shēma jāzīme kur katra skrūve atrodas! Tas nav personālais dzelzis!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...