Jump to content
GIGN Forum

Epix+rollen=ban,perm


ROLLEN
 Share

Recommended Posts

| BANA ID: 30699

| ADMINS: Epix

| NOBANOTAIS NIKS: ROLLEN simply the best!

| IEMESLS: wh

| UZLIKTS: 18.10.2009 12:30

| Uzlikts pirms mazak ka minutes

| Bana terminsh ir uz nenoteiktu laiku!

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban/30699

+-----------------------------------------------------------

http://pussy.gign.lv/cs.gign.lv/2009-10-18...03-de_odigy.zip

Edited by ROLLEN
Link to comment
Share on other sites

Laikam, ka jau pēc tā, ka bija palicis viens [] un visi manējie "ts" stāvēja pie c4, es tikmēr skrēju tur kur neviens nav un tur arī parādijās čels (ct) nošāvu un tad bija ban.perm! A bet varbut specos sēdēja kāds, es neievēroju!

btw. Un es jums lūdzu, ja liekas kāds aizdomīgs moments uzrakstat to, nevis uzmetat laiku un wh! Man demo nevar palurēt, tapēc pasakat situāciju, ja jums tāda atrodās! :P

Edited by ROLLEN
Link to comment
Share on other sites

1:00 noshava augsha , pamanija otro bet skatijas vispar debesi un kad vinsh saka kusteties pekshni patin merki uz vinju. Shaubos ka sagadishanas , ja es tur stavetu es vinju gaiditu augsha a tu jau rikojies ta ka zini kad vinsh izies.

17:50 nez kape man likas ka vinsh zinaja ka Ads tur sezh , netemeja isteniba trepes bet kaut ka tomer uz kasti skatijas.

18:00 tur demka uzkaras , cik sapratu vinsh neko neparbaudija uzreiz skatijas uz to 4elu krush krisija.

Pec visas demkas uzskatu ka vinsh spele ar WH , jo vinsh visulaik skrien tur kur ir cheli. Pat pedejie 2 fragi , pec kubiem tur neviena nebija iznemot autinja. Cik veroju ta bija visulaik.

Link to comment
Share on other sites

ap 1:45 vai 1:50, dzeks ar kubu redz, ka tuneliti ielien Ts un ar mp5 megina pa sienu saut :superlol: busim reali, kurs skillots chalis ar mp5 megina nosaut caur sienu? :D

4:34, izlien caur tuneli un uzreiz jau sauj, iepriekseja raunda izleca un aizskreja iesaut muguraa, nezinaji ne? :D

10:25 nu tik tizli noreageji uz kubu, gribejas jau, bet nu saprati, ka bus parak aizdomigi, ja aiziesi pakal :D

13:42, granata bija jamet lidz galam, bet mes jau atkal dzirdam taja burzmaa, ka Zloy^ nav galaa, bet jau ir pietuvojies tev un nometam 3m no sevis granatu tuneli :)

21:15 vot lashara, sajauci, kubs bija aiz sienas, nekad neko tadu neesmu redzejis, ka tur kads caurshautu :slap:

nu jaa, tikai zloys teica, ka pedejais frags pirms bana nereals, nevarejis esot dzirdet, tur gan kluuda, dzirdet vareja...pie tam jonathan kVNE vaitad nebija tas pats svezaks, kas te par wh jau banots? ja taa, tad jau nav jega nemaz talak te neko analizet.

palieku pie sava, ka vins spele ar wh.

Link to comment
Share on other sites

Sveiki !

WH... :thumbsdown:

Bans tika uzlikts uzreiz pēc Tava pēdeja fraga... Tu nevareji zināt ka viņš tur ir...

Bet cik es saprotu nemaz arī nemēģini kaut ko pierādīt... Kada jēga tad bija rakstīt sūdzību ??

P.S Pāris dienas atpakalj mapē inferno Tu arī diezgan sekmīgi rambāji.. visi kliedza ka WH , bet diemžēl es tad neko 100% nesaskatiju. Tomēr esmu pārliecināts ka tad kubi tomēr bija... :thumbsdown:

Ar cieņu Ads

P.S Dzirdēt tomēr vareja... :(

Bet palieku pie sava viedokļa, ka ir WH... tomēr būtu forši, ja Tu pakomentētu tos momentus, kuri te tiek pieminēti...

Edited by Ads
Link to comment
Share on other sites

EPIX!

Nedomāju, ka es ar mp3 mēģināju šaut caur sienu, jo to zin katrs idiots, ka nevar HA! tad jau ar gloku vai usp arī caur sienu varētu mahāt, 2 momentnu neko nesaprotu! Par to he, ari neatceros neko tādu, bet nu enivei, jums jāskatās bans! Ietu man dēmo, tad varētu normāli paskaidrot, bet tā nevaru, jo visu arī neatceros!

ja kas, es esmu ekstrasens!

Link to comment
Share on other sites

Pedeja laika Zloy ir bisku nervozs...

a ti s4as diko pravelnij stal?dali adminchat tak tebe teperj rot ne zakritj? 4ustvuew sebja o4enj uverennim? zavto uzhe budesh s ACC na pube nositsa? Nezabivaj, 4to MI znaem kakoi ti frukt na samom dele, budew vikablu4ivatsa - razdavju!

Link to comment
Share on other sites

1:51 - v tunele

2:58 kogda streljal iz tunelja v "che"

4:43 okolo rewetki, srazu navel na Ts(freefrag) a potom otrabotal - otodvinul miwku v levo i srazu vernul v ishidnoe polozenie i ubil Ts

7:18 etot moment kogda nebolshoj prefire na "zobu feja"

8:12 vse tam zhe -3. A osobenno frag gde ubil menja, iz on poljubomu znaj 4to tam 3 TS

dalwe lenj, tut ponjatno i tak. btw kesh, pomenjaj nick na novij, za4em opjajt vsja eta demagogija, tolko ti igraja s wh napostoj ka4aew, i pishesh vse toze samoe, 4to ne mozhesh posmatretj DEMO, ho4esh 4tobi tebe napominali o tvaih owibkah :violent::noper::mIm:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...