Jump to content
GIGN Forum

8500gt Dead?


GEAR
 Share

Recommended Posts

Čau,ir noteikti kāds kurš sastapies ar elektroniku,ja neko neaizgūšu tad iešu uz Boot.lv

Tātad,ieleiku 8500GT,karte forša,kūlerītis ir,viss dzesējās,lieta tāda- Ieliekam datorā,ieslēdzam viss strādā,bet biosā burti tādi keburaini izkropļoti,ap citiem burtiem apkārt sturains laukums,pabriesmīgs skats.

Domāju ka pie vainas varētu būt kondensatori,uzpūtušies viņi nav,bet mošk kādam tāpat bijis un zinās ko teikt,IEMETĪŠU ARĪ BILDES PĒC EDIT'a

Link to comment
Share on other sites

Beefy! No,no,no! Pastu mainīju,jā bet piedod es neesmu amatieris uz tiem sūdiem,vaina ir kkur pašā kartē

Un par cik Beef tu iktā esi elektroniķis- Spried pats!

Skrīni:

930yfwz4y58qvx950742_thumb.jpg

tksjfe4jjwzn7z1rmzd_thumb.jpg

ljeo56n5wejpzggp4_thumb.jpg

npg7t6hqv3a9ol4yibhq_thumb.jpg

wh63ne4jd6non8fm8yxp_thumb.jpg

6oawmw4n7lopqy53iz23_thumb.jpg

1ave26w5cz74mgz567y_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

skopuli,tu kā parasti neko nerubī

KĀ VAINA VAR BŪT SMĒRĒ? tu vispār saproti ko tu saki? smēre novada chipseta karstumu uz radiatoru savukārt kurš tiek dzesēts ar kūleri. radiators ir mēreni silts.

man PC nestāv 24/7 un:

BIOSĀ rāda tādu gļuku,tu saproti? Videokarte cik tur paspēj sakarst.. knapi jūtami... vaina ir kkur citur.

Link to comment
Share on other sites

Nu puis, es noteikti rubiju vairāk nekā tu, es zinu ko dara termopasta, es nezināju ka tev nav 24/7, tāpēc nav ko dirst uzreiz un tēlot gudrāku nekā esi..

edit: kur var būt vaina smērē? tur ka viņa ir kaut kāda kreisās firmas ražota, kurai varbūt ir slikta siltumvadītspēja

Edited by skopulis
Link to comment
Share on other sites

edit: kur var būt vaina smērē? tur ka viņa ir kaut kāda kreisās firmas ražota kas slikti vada siltumu

Eu nevaig te ļečīt,ja?

Tev nav nemazākās nojausmas par mani,tu pat mani nepazīsti,tapēc lūdzu pieciet klusu.

Es gaidu atbildi no kāda kuram ir bijis kkas tāds un kurš to ir izlabojis :thumbsup:

Edited by GEAR
Link to comment
Share on other sites

Super! :)

ne! Termopastu peimineju tapec, ka ja pa daudz uzspeizh, tad dazhas termopastas nav ideali dielektrikji un var savienot celinjus vai ka ta!

BEt te viss skaidrs! VAru deret, ka katru reizi savadaki gluki radas un tas kludas vienmer ir savadakas! Tiklidz ieraudzij, ka mazais y ir kluvis par lielo, ta viss skaidrs! :)

Tas ir iespejams tikai tad, ja nepareizi tiek nolaists viens bits. Un te nu ir jautajums, vai kluda ir notikusi starp matesplati un videokarti, vai problemas jau ir uz videokartes un talak saruna ar videokartes procesoru un chipu, ka lasa videoatmin un atelo.

Karoche - long story short - notiri videokartei kontaktus ar katu kadu odekalonu vai ko tadu un ari pashu video karti kartigi notiri un parliecinies, ka viss ir chiki piki. IEsaku izmantot snjabi!

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Beef tas būtu lieliski :)

Runājot par iepriekšteiktu - nope,es jau tā mēģināju! ar spirtotām smaržām nopūtu tos celiņus un ar dzēšgumīju visu pārlaidu pāri,pēctam ar kkādu lupatiņu visu čšššš,un karte ir uz PCI-E :)

Link to comment
Share on other sites

:)

Runājot par iepriekšteiktu - nope,es jau tā mēģināju! ar spirtotām smaržām nopūtu tos celiņus un ar dzēšgumīju visu pārlaidu pāri,pēctam ar kkādu lupatiņu visu čšššš,un karte ir uz PCI-E :)

Ja uz PCIe, tad LOTI slikti!!!!

Tas nozime, ka ar matesplate - karte komunikaciju viss ir kartiba! Viss drizak, Ja nebutu, tad kludas butu daudz smagakas! Tagad es turpinatu meklet kludu pie kadas atlodejusas kajinjas. Sliktakaja gadijuma vajadzes taisit reflow solderignu galven ajam chipam, kursh viss drizak ir tas stilaigais lodejums ar kontaktiem zem chipa. (ball joint). Tada gadijuma var meginat piespiest mikreni stipri pie plates (galveno) un skaities, vai paliek labak.

Ja visas mikrenes ir salodetas viena puse, tad plati var ielikt cepeskrasni uz 230 gradiem un parlodet visas detalas. Lodalvas virsmas spraigums apt snostada visas detalas istajas vietas, bet butu velams sekot lidzi temperaturai uz plates virsmas, jo pie 300 gradiem var ari sacakareties.

Beefs

edit: termopastai ir jabut minimali uzliktai! Es domaju, ja saspiez starp pirkstiem izsmere pa roku un ar gandriz sausu pirkstu uzrive super planu kartinu uz shemas - ar to jau butu jabut gana.

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Tas nozime, ka ar matesplate - karte komunikaciju viss ir kartiba! Viss drizak, Ja nebutu, tad kludas butu daudz smagakas! Tagad es turpinatu meklet kludu pie kadas atlodejusas kajinjas. Sliktakaja gadijuma vajadzes taisit reflow solderignu galven ajam chipam, kursh viss drizak ir tas stilaigais lodejums ar kontaktiem zem chipa. (ball joint). Tada gadijuma var meginat piespiest mikreni stipri pie plates (galveno) un skaities, vai paliek labak.

Ja visas mikrenes ir salodetas viena puse, tad plati var ielikt cepeskrasni uz 230 gradiem un parlodet visas detalas. Lodalvas virsmas spraigums apt snostada visas detalas istajas vietas, bet butu velams sekot lidzi temperaturai uz plates virsmas, jo pie 300 gradiem var ari sacakareties.

Beefs

edit: termopastai ir jabut minimali uzliktai! Es domaju, ja saspiez starp pirkstiem izsmere pa roku un ar gandriz sausu pirkstu uzrive super planu kartinu uz shemas - ar to jau butu jabut gana.

Ej cirst,es to pastu esmu pārforsējis :thumbsup:

labi,es paņemšu piespiedīšu tulīt visu ko tur var,un tad skatīsies,un wtf? kas ar to krāsni? Boot.lv arī kko uz to pusi dzirdēju :muahaha:

Edit: Beef,tagat pasaki ... kā lai tur salodē tos celiņus?

paņēmu paklausīju tavu ideju,izslēdzu pc,izņēmu v-karti no atvilknes,notīrīju piespiedu chipsetu klāt,novācu pastu atstāju minimāli,ieslēdzu.. tas pats,paļurkāju krāsas mainās,tesksts tāds normālāks paliek,izņemu karti,pret gaismu skatos un ja nemaldos 3 vai 4 celiņš no priekšas,uz viņa tāds apaļveida caurumiņš,nu tā zelta krāsa nogājusi nost,man izskatījās tāds zaļganīgs,vēl tur blakus bija tāds vēlviens,bet tas bija super-minimāls knapi redzams,bet to kārtīgi var redzēt. Domā telefona darbnīcās kko tādu var dabūt gatavu?

Edited by GEAR
Link to comment
Share on other sites

Kada zelta krasa? Cekinji ir parklati ar laku, Ta plate vispar visdrizak ir kada 3 vai 5layer. Tas nozime, ka celinji iet pa plates abam pusem + vidu vel ir 3 akrtas ar celinjiem un viss tas tiek savienots sava starpa ar via tadiem maziem cauruminjiem. Ar savu tremo pastu tu daudz sacakaret nevareji, bet bisku vareji. Ja par daudz termopasta, tad patiesiba samazinas ta termovaditspeja, jo labak jau vada chips ar radiatoru, nevis kaut kada zobuspasta (logiski). Tev izskatas, ka ir problemas uz paltes ar kadiem celiniem, lodejumiem, bet - nu ta nav barosana, tas ir 1ns vai 2vi kanali starp galveno mikreni un atminas shemu. Tev ir jazidoma, kur ir problema un jadobn atpakal labs kontaks! Bet sac ar to, ka notiri karti no termopastas un no parejajmie sudiem!

ps. no ta, ko tu uzraksitji - es tocna nesapratu, kas ir tas zelta caurumins. Man prata nak tikai viens zelta caurumins... bet.. labi es off ieprovet savu mazo zelta cauruminu (draudzene.. lol.. ko tu padomaji? )

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Eu,bļin man vakar miegs nāca baigi un es nevarēju sakarīgi uzrakstīt tātad:

es Ieliku to karti datorā,un saproti... es to karti tur murkāju pa to slotu (kamēr ieslēgts) un tur mainās krāsiņas,kkādi klucīši uzrodās,tad pazūd,tad atkal ir virsū,runa gāja par celiņiem

nolādē šito bildi http://bildites.lv/images/kyswj6rre9vp0hyjxkv.png

(lai ir lielums pareizais) un tu redzēsi kurā celiņā man ir noskrāpēts tas zelta celiņš nost,yo

Link to comment
Share on other sites

tu doma to vietu, ar kuru sprauzh ieksha matesplate, ja... nu nezinu. Ja ta ir pcie karte, tada gadijuma dati tiek sutiti seriala forma pa divam linijam. Ja ar tam linijam kada problema, tad glukiem vajadzetu buut daudz daudz smagakiem.

Bet pameginat jau var.

pirmo reizi dzirdu par dzeshgumijas izmantoshanu kaut kadas elektronikas tirishanai! :D

beefs

Link to comment
Share on other sites

ok :)

edit: reku ir tās bildes,sorry man nav tik augstas kvalitātes fotoaparāts lai to saskatītu tā kā es to redzu ar aci,bet tu sapratīsi.

http://bildites.lv/images/w0pz5g062cbplczu5p1.jpg

http://bildites.lv/images/zivp8rgnkbn4dbuel1m.jpg

http://bildites.lv/images/6rvrdpx5lv2v9dbusovu.jpg

Nolādē tas bildes un caur Image Viewer pietuvini par kādām 4reizēm,sapratīsi kas un kā

Edited by GEAR
Link to comment
Share on other sites

Nu caurums mazins, bet izskatas, ka blakus baroshanai vai zemei. Paskaties, vai uz matesplates taja vieta ligzdai nav kaut kadi gluki. vari meginat ligzai mazliet palocit uz talako pusi to kjinju. Bet dari to maigi. Un to zilo iztiri ara! Parasti tadi caurumi rodas, ja nav labs kontakts un tad izdedzina. Panem no mammas nagu viliti un to kontaktu matesplatei mazliet parive, jo var gadities, ka uz vina ir oksids virsu vai netirumi.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Platei pašai vainas nebūs nekādas,jo 3dienas atpakļ jaunu no iepakojuma tādu paņēmu

karoč,es.. emm es tur ar alvu laikam (nu to metāla stieplīti) tur tam kontaktam virsū uzlodēju,plānu plānu kārtiņu,tas caurums tagat ir ciet :|

edit: fail,nekā es pat nokasīju nost to uzlodēto mēslu,nekādi panākumi,tagat man jāņem kaste jāliek uz galdu un jāatloca uz āru noteiktais celiņš? :)

Edited by GEAR
Link to comment
Share on other sites

karoč,es.. emm es tur ar alvu laikam (nu to metāla stieplīti) tur tam kontaktam virsū uzlodēju,plānu plānu kārtiņu,tas caurums tagat ir ciet :|

edit: fail,nekā es pat nokasīju nost to uzlodēto mēslu,nekādi panākumi,tagat man jāņem kaste jāliek uz galdu un jāatloca uz āru noteiktais celiņš? :)

Tev ir japaskatas, kas tur ir ar to celinu, ka ir slikts kontakts. bet nekadas ekstremas locishanas. Tikai paknibini vinju mazliet ar adatu.

BTW - tu esi drosh, ka pie vainas ir tas celinsh?

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Pilnīgākā parliecība no manas puses.

Paskaidro,kas vēl varētu būt vainīgs,ja karti murkājot pa PCI-E slotu rodas labāks attēls? Tur ar Chipsetu nav nekādas sakarības

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...