Jump to content
GIGN Forum

ES


Hainy
 Share

Recommended Posts

Da man jau te skolaa tiek smadzenes dikti 4akareetaas ar to iestaashanos ES. Es esmu par, bet daudzi atkal pret! Da hvz kas tiem ir pret to Eiropas savieniibu? Shodien arii veestures stundaa triis uzstaajaas ar savu darbu, un vinji bija pret ES. Katram bija savi argumenti kaapeec tieshi pret:

1) Buus nelegaalie imigranti! - Nu par sho argumentu es varu tikai panjirgt, jo kaada vella peec buus imigranti? Taads liidziigs bija mans jautaajums shim argumentam. Man atbildeeja ka no austrumu valstiim naax shurp uz ES valstiim mekleet labaaku dziivi! Jaa tam es piekriitu, bet vai vinjiem buus jaanaak tieshi uz Latviju kura ir zinaamaa meera liela "bedre"?

2) Lauksaimnieciiba izputees. - Jaa tur ir gandriiz vai jaapiekriit, bet ir atkal taada lieta ka tix ielikts darbs ar kvalitaati un ar naudas paliidziibu tix sakaartota taa lieta.

3) Kontrabanda naax iekshaa! - Nu tas nu gan ir bishskji striidiigs gadiijums! Nezinu kas dariisies uz robezhaam taakaa nemaaku iisti spriest! Itkaa jau ES valstiim robezhpunktos ir ljoti stingra kontrole! Nu nezinu kas buus.

4) Cenu celshanaas! - Jaa cenas jau celsies, bet algas arii liidz ar cenaam. Taa bija mana atbilde, bet nu cenas jau celsies aatraak nekaa algas. Tad bija mans jautaajums vai ta algas nebuus lielaakas nekaa cenas (nu tas jaasaprot pret tagadeeju valsts situaaciju). Man atbildeeja ka varbuut buushot, bet cenas celsies pirmaas. Es atbildeeju: "Lai jau celjaas taas cenas, ta4u algas arii celsies, kas ta mees nomirsim ka algas bishk veelaak celsies? es domaaju ka nee!

5) bljin sho argumentu jau aizmirsu, bet bija arii kautkas neriktiigs! smile.gif

Argumenti par ES:

1) Naaks iekshaa lielas investiicijas no aarzemeem, jo vinji ir ieintereseeti sheit investeet.

2) Kultuuras liimenis arii celsies (tas ir peec manaam domaam), jo, piemeeram, jaunieshiem jau to pasaakumu ir paaraak maz, bet es domaaju ka ar iestaashanos ES tas viss mainiisies.

3) Naudas probleemas buus veesture! Vismaz lielaakaj daljai cilveeku buus vieglaaka dziive! vieniigais ir tas ka daudzi cilveeki domaa un arii saka ka saakums buushot gruuts, bet mees ta4u esam Latvieshu un to vareesim paciest, jo neesam nekaadi, piemeeram, vaacieshi (nekas pret teviim Betushka), kas pat toster maizi nemaak bez pamaaciibas izcept! Mees esam gudra un straadiiga tauta un ES vareesim diezgan labi izpatikt!

eh ir veel daudzi argumenti, kas ir par iestaashanos ES.

Apnika jau raxtiit, bet es gribeetu zinaat juusu domas, jo shis ir ljoti svariigs solis!

AAA un veel kas. Juus ziniet kas notix ja mees neiestaasimies ES? es jums varu pateikt - NEKAS.

Tas jaasaprot taa, ka nekas muusu dziivee nemainiisies un mees kulsimies taalaak par savu "bedri".

Bet ES ir vismaz kaada ceriiba uz labaaku dziivi! cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

ehh, iegaajies man asiniis komenteet cilveekus, bez tam tu pats luudzi izteikt savas domas...

1) Buus nelegaalie imigranti!

buus, buus... bet veel vairaak buus legaalie... lai gan ne uz latviju, bet cair latviju, gan jau kaads muulaaps arii te aizkjersies...

4) Cenu celshanaas!

es uzskatu, ka cenas celsies ljoti strauji, kas nebuus diezko jautri prieksh vieteejiem bomaariem... arii videeji paarticiigaam gjimeneem nebuus viegli, nemaz nerunaajot par daudzbeernu gjimeneem (cereet var tikai uz lielaakiem pabalstiem)... sad.gif

1) Naaks iekshaa lielas investiicijas no aarzemeem, jo vinji ir ieintereseeti sheit investeet.

nax te kaadam investeet, ja jau, kaa tu teici te ir bedre??? sheit iepluudiis liels daudzums ES prechu, kuras vinjiem pashiem nau kur likt....

2) Kultuuras liimenis arii celsies

taa vareetu buut, jo nekulturaalie un neizgliitotie bomaarinji izmirs, secinaam, ka videejais kltuuras un liidz ar to dziives liimenis celsies...

3) Naudas probleemas buus veesture!

taas tikai saaxies... skat. komentu pie puenkta Nr.4...

jo neesam nekaadi, piemeeram, vaacieshi (nekas pret teviim Betushka), kas pat toster maizi nemaak bez pamaaciibas izcept!
a tu maizi maaki cept??? smile.gif es personiigi pankuukas maaku izcept (reizeem), bet nu maizi.... ups, sorry, nepamaniiju to mazo vaardinju "toster".. smile.gif

Luuk ko es domaaju par ES

P.S. Latvija iestaasies ES, neatkariigi no referenduma rezultaata, to jau sen ir izleemushi latvijas valstsviiri...

P.P.S. Hainy, neapvainojies, ka itkaa piekasos pie tava texta, vnk man slinkums to visu paarraxtiit... wacko.gif

Edited by DuH
Link to comment
Share on other sites

Hainy cenas celsies daudz vairaak neka algas tas nu buus stroga jo paskaties pat tagad jau pirms ilga laika mees neesam ES bet kaa ir ceelushaas cigareshu cenas par ~10-15sant tas taksh ir aarpraats. Nedomaaju ka buus tadi loxi kas algas pacels lielaakas kaa cenas jo katrs grib peec iespejas vairaak iebaazt sava kabataa huh.gif par tiem imigrantiem taka buutu biki po lai jau dzivo kad redzees ka nekas laps te nav tad pashi ies taalak wink.gif NU bet meegjinaat jau laikam ka ir veerts "Kas neriskee tas nevinee" smile.gif po kas buus tas buus varbuut ar ka buus labaak un saksim dziivot daudz labaak...

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2538.gif eu, vechi, es neapstriidu nevienu izveeli, bet ja mees neiestaasimies ES tagad, tad mums tadas iespeejas var vairs nebuut . Juus gribat, lai mes ar paliekam kopaa ar krieviem un 4e4eniem? me gan negrib ! mybe cenas celsies, bet piem. razhotaajs uzcels savai precei lielaakas cenas un maksaaas arii lielaakus nodoklus(PVN), nemaksaas nodoklus pensija buus 60 ls, ja valsts buus tik gudra no ta PVN pieliks lielaaku pensiju (nevis par 60 30 sant., bet vairaak) me think nemaacesim naudu no ES panjemt, tad busim ,,bomzi,, busim gudri savaaksim naudu un dziivosim labi ! smiliez.de_265.gif
Link to comment
Share on other sites

Little infa par taam cenaam! tikko pac uzzinaaju! Lieta taada ka cenas preceem varees tikai par 2% gadaa celties!!! par 2%!!! tas nu gan man liekas smiekliigi!!!

DuH protams ka aarzemnieki ir intereseeti investeet savu naudu shini bedree. Pasties kas daraas rinkjii. Uz pirxtiem var bezmaz vai saskaitiit sakopto lauku daudzumu, un cik ir nesakopto. Peec manaam domaam paaraak daudz!

Veel plus ES ir Izgliitiibas un Darba iespeejas!

Un veel varees briivi celjot vai vioenkaarshi paarvietoties uz dziivi citur!

Takaa padomaajiet. Protams ir miinusi, bet pastoties no otras puses ir arii daudzi plusi, kas mani personiski vilina tanii "bodiitee" iestaaties!!! cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

1) Buus nelegaalie imigranti!

Tuurists - nauda = Imigrants biggrin.gif

2) Lauksaimnieciiba izputees.

buuulshiiiit

3) Kontrabanda naax iekshaa!

Wooooohou !!!!! rolleyes.gif

4) Cenu celshanaas!

Nabaga nikotiina vergi sad.gif

1) Naaks iekshaa lielas investiicijas no aarzemeem, jo vinji ir ieintereseeti sheit investeet.

NEVIENS neinvestees naudu, lai peec tam nevareetu ieguutu vairaak naudas smile.gif un ja tu pats "centiisies" kaut ko uztaisiit u vadiit, tevi izmetiis aaraa ar "mazo" konkurenci, no LIELO investaatoru puses

2) Kultuuras liimenis arii celsies

Kontrabanda jebkuraa gadiijumaa owns biggrin.gif

3) Naudas probleemas buus veesture! Vismaz lielaakaj daljai cilveeku buus vieglaaka dziive! vieniigais ir tas ka daudzi cilveeki domaa un arii saka ka saakums buushot gruuts, bet mees ta4u esam Latvieshu un to vareesim paciest, jo neesam nekaadi, piemeeram, vaacieshi (nekas pret teviim Betushka), kas pat toster maizi nemaak bez pamaaciibas izcept! Mees esam gudra un straadiiga tauta un ES vareesim diezgan labi izpatikt!

biggrin.gif esam vergojushi daudzus gadsimtus un taa arii turpinaasim biggrin.gif atbrauks investaatori ucels firmas un mees tur straadaasim, nee nu ok buus labaaks liimenis tiem kas atradiis labaaku darbu, bet... tas pats "videejais" slaanis uz citu valstu skata vien paliksim smile.gif

Link to comment
Share on other sites

ak nu labi - ja jau gribi dzirdeet citu domas tad uz priekshu...

1) Buus nelegaalie imigranti! - Nu par sho argumentu es varu tikai panjirgt, jo kaada vella peec buus imigranti?

Nezinu par imigrantiem bet pastaav iespeeja ka sabrauks visaadi pidari straadaat. Tie burviigie investori savaaaks leetaaku darbaspeeku vai arii pidari izdomaas ka te forshaak dziivot.

2) Lauksaimnieciiba izputees. - Jaa tur ir gandriiz vai jaapiekriit, bet ir atkal taada lieta ka tix ielikts darbs ar kvalitaati un ar naudas paliidziibu tix sakaartota taa lieta.

Nesapratu biku. Sanaak ka lauksaimnieciiba sakaartoti izputees? smile.gif nu vismaz labi

3) Kontrabanda naax iekshaa!

LABS arguments. Tagad tipa nenaak?

4) Cenu celshanaas!

tiesa - pietam celsies taa ka nelabi paliks. Vieniigais, kaa jau tu teici hainy ka vairaak kaa par tiem 2% nevar (gadaa laikam) celties un peec idejas jau cenas taapat vislaik bishki celjas. Algas ar celsies. Varbuut ne daudz, bet tomeer. Enivei - nav shitas nekas traks.

1) Naaks iekshaa lielas investiicijas no aarzemeem, jo vinji ir ieintereseeti sheit investeet.

mhm... Latvijas ekonomikai tas der.

2) Kultuuras liimenis arii celsies

nezinu mellow.gif nezinu arii kaapeec tu domaa ka kaukaadi pasaakumi buus vairaak.... bet nu ok. Galvenais ka Latvija buus Latvija nevis kautkaa sastaavdalja.

3) Naudas probleemas buus veesture! Vismaz lielaakaj daljai cilveeku buus vieglaaka dziive!

Nu par naudas probleemaam es vareetu nepiekrist. Cik dzirdeeju ieveerojams algu kaapums buus tikai politikjiem (shie tak vislaik ES propagandee) un iereednjiem. Bet nu - ...... peec idejas jau leenaam viss notiksies. Un kas leeni naak tas labi naak smile.gif

aj, vells vinj zin.... pagaidaam vismaz izskataas ka vareetu balsot par, jo man personiigi liekas ka balsojot pret taapat iestaasimies un balsojot par es vismaz uzlaboshu statistiku smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Mans vec vec vec vec vec vec vec vec vec vectevs rakstija vestules, kraava taas chupaa

Nebrauca uz Vaciju, nebrauca uz Daniju, nebija tam draugos ne ungars, ne iirs

Lai ko vinsh teica, runaja, vienmer beigaas piebilda - eiropa muus nesapratiis

eiropa muus nesapratiis, eiropa muus nepaziis, eiropa muus nesapratiis, eiropa muus nepaziis

Es maz maz maz maz maz maz maz mazdels, es rakstu dziesmas un krauju taas chupaa

Nebraucu uz Vaciju, nebraucu uz Dainiju, nav man draugos ne ungaars, ne iirs

Lai ko es dziedu, runaaju, vienmer beigaas piebilstu - eiropa muus nesapratiis

eiropa muus nesapratiis, eiropa muus nepaziis, eiropa muus nesapratiis, eiropa muus nepaziis

eiropa muus nesapratiis, eiropa muus nepaziis, eiropa muus nesapratiis, eiropa muus nepaziis

smiliez.de_2433.gif

Link to comment
Share on other sites

Nee nu hai leetticiigaa tauta.Blja taapat visi rezultaati safabriceeti..Par imigrantiem man po..taapaat 1 turks labaaks par 2 krieviem..Kontrobanda ir naakusi,naak,un naaks...cenu celshanaas psc celsies arii algas,elektronikai tb,datoriem u.t.t cenas paliks leetaakas.Lauksaimnieciiba neizputees biggrin.gif Nu vop6im visi ,kas pret ir muusu pamats(gan jau saprataat) laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...