Jump to content
GIGN Forum

KanLux velas tieiibas


KanLux
 Share

Recommended Posts

Nu cha visi, ko es varu pateikt - taa kaa es veeleetos tiesibas.

Es zinu ka biju jau meedzinajis pieteikties par adminu, bet nekas nesanaaca, bet tagad es speleeju cs.gign.lv serveri gandriiz katru dienu.

Varu atdzities neesmu nekad cs papa, bet tomer wacko.gif

Tiesibas man vajadzeet tadel ka veleetos kikot freefragus, specator kuri jau pares mapes sez un neiet ieksa, un man patiiiit slapt komanda varetu slapot tos cilveeksu kuri neiet pec bombas un ta talaak ...

Worm ja kas tu pac teici ka nekad nav pa daudz adminu tongue.gif

P.C Ja nevarat iedod pilnas, kaut vai vote tiesibas tad iedodiet.

Link to comment
Share on other sites

REC no manas puses!

Link to comment
Share on other sites

dod, dod.... un aaaaaaiziet atkal vecaas labaas mazaas un fragainaas kartes, kick par to ka mani noshaava, u.t.t.... nezinu kaa citiem, bet man shaads priekshstats par kanlux radaas.... a PO man iisteniibaa... vieniigais worm to4 vareetu padomaat par vote cancel visiem vote adminiem.... blink.gif

Link to comment
Share on other sites

blee a mosh nakotnee visiem cs.gign speletajiem buus admintiesiibas ? sad.gif

Taada gadiijuma nolieciet noteiktu skaitu cik adminu var buut uz servera un tad kad kaadam atnjem vai vinjs no vinjaam atsakaas tad dodiet nakamajam ... piem. maksimaali lai ir teiksim 30 admini - kad kaadam atnjem tad var kaadam iedot un buu atkal 30 nebuus ne pa maz ne pa daudz unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

vajag tikai kadus 10 pilnos adminus un kadus ~50 tikai ar VOTE uz citu map.

Jo citadi nava jeega. Dos daudziem vel vairak saaks prasiit. Un tas VOTE tiesiibas tikai lai nomainiitu map, ja nava IISTO ADMINu ieksha un ja to map neviens negrib!

p.s. es jau arii gribetu VOTE, Bet no sakuma ir jaiemaacas domat ka adminam un pec tam prasit VOTE

replikas nevajag wink.gif

Link to comment
Share on other sites

blee a mosh nakotnee visiem cs.gign speletajiem buus admintiesiibas ? sad.gif

cik var nahuj shito atkaartot

blood

personiigi es tiesiibas dot negribu... ok dazhi zin tevi... betnu es apzinos ka to adminu jau taa ir daudz...

un worm neko taadu nekad nav teicis

Link to comment
Share on other sites

macho vakara vakaraa gan kadas 2 h pa nakti sakot no kadiem 2 naktii nebija neviena admina smiliez.de_2538.gif un vareetu uzlikt juus tadu fiichu kaa highlander vai ka tur bija ka tikai admins kam lielaaks status speej mainit mapes likt rr vai ko tadu tad taa probleema ka daudzie admini bus atrisinata un nebus stridu tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...