Jump to content
GIGN Forum

buutu glaimots par vote tiesiibaam


!G! >>Orc
 Share

Recommended Posts

Chau worm es saprotu cik nogurdinossi ir lasīit ssiis daudzos topicus ar pieteikumiem uz admin tiesiibaam. Bet man ir jaapameeggina smile.gif .Es veeleetos ieguut vote tiesiibas uz gign servera.

Mani sauc : Pēteris Bodnieks

Personas kods: 130886-12469 smile.gif

CS speeleeju 1 gadu

Passlaik speeleeju winzip klanaa., bet esmu speeleejis veel daudzos citos klanos. Man jau ir bijussas admin_vote tiesiibas citaa serveriii. DuH var apliecinaat ka es taas izmantoju tikai tad kad bija nepieciessams. Es smiliez.de_265.gif serveri ko tu esi uztaisijis un es apsolu ja man buus vote_admin tiesiibas, ka es negraussu gign popularitāti un tev nebuus jaauzklausa forumaa suudziibas par mani. Es absolu, ja gadiissos vieniigais admin serverii smiliez.de_2090.gif nepontossos ar taam. Kick likssu tikai freefrag. Un veel es gribeetu dabuut atsay, jo es uzskatu bez briidinaajuma nevienu nevar likt uz vote_kick. Ja man buus nepatika pret kaadu speeleetaaju apsolu ka neizmantossu savas tiesiibas, lai ieriebtu vinnam smiliez.de_1538.gif . (DuH var apliecinaat, ka solijumus es turu, jo vinnjss mani paziist personiski) Finansiaali arii gign varu atbalstiit, bet tikai vienreiz meenesii un ne lielaakas summas par 10 ls, jo stipendija nav lielaaka. Tas taka buutu viss.

Link to comment
Share on other sites

Kaa man patiik shitie izteicieni 1)"es esmu bijis tur members citos klanos" - Bet nekad nenosauc kuros. 2) "Man ir bijushas adm tiesiibas citaa serverii" Tas cits servers saak izklausiities peec parastaa pulvera reklaamas... zaban.gif

Bet tie 10 ls meenesii gan nekad nenaaks par sliktu laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Vai ta OEC tu biji Respect teamaa? Vai ta nebija taa - Re5p3cT * Team ???

Pac tur biju!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...