Jump to content
GIGN Forum

Futbola Topiks


Garsho alus
 Share

Recommended Posts

Izspiediet pumpas un sāciet sekot pasaules čempim!

Nīderlande dominē , urugvaja sevi pazemo. Tās tādas divas spilgtākās spēles.

Pirms turnīra uzliku 5 paundus uz Nīderlandi ,ka paņems kausu un 5 .paundus uz Vāciju...

Veiksmi nīderlandei.

Link to comment
Share on other sites

Eju jau pie spoguļa! Lai nu kā arī nebūtu, tomēr ir patīkami, ka gignā ir īstens futbola eksperts, bezbailīgs, ar tīru un koptu sejas ādu, tostarp, kas ir īpaši būtiski - nika galā pievienotu jautājuma zīmi. Tas apliecina viņa kvalitātes sporta un totalizatoru jomā. Katrs cilvēks, pirms izdara prognozes vai likmes, lūdz pēc Ragnara padoma - "RagnaR? Uz ko tu liktu piecus paundus?". Tieši tāpēc, tīri pēc inerces, viņš arī forumā sava nika galā pielicis jautājuma zīmi.

Viņš varētu būt mītisks tēls, kurš spēj atbildēt uz jebkuru jautājumu, kas saistās ar pumpām, strutām un sportu. Āmen, bļed.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Patīk kā Itāļi un Franči spēlē....Lielas likmes šogad lieku uz Vaciju,...Čempis pagaidām vairāk nekā skatāms :)

Balotelli gols vnk superīgs... Es tieši 3:0 prognozēju. Šdn 10 paundus uzmetu uz ASV +1 , ka portugāļi un vācija abi gūs vārtus un Nigērijai +1. Domāju ,ka varēja pa tīro abām divām likt , bet tas +1 labi nosedz likmi.

Vācija vs Portugāle man liekas ,ka būs ļoti rezultatīva spēle , bet tad jau manīs :)

Link to comment
Share on other sites

Balotelli gols vnk superīgs... Es tieši 3:0 prognozēju. Šdn 10 paundus uzmetu uz ASV +1 , ka portugāļi un vācija abi gūs vārtus un Nigērijai +1. Domāju ,ka varēja pa tīro abām divām likt , bet tas +1 labi nosedz likmi.

Vācija vs Portugāle man liekas ,ka būs ļoti rezultatīva spēle , bet tad jau manīs :)

Asv tak nepaņems Ganu

Link to comment
Share on other sites

Asv tak nepaņems Ganu

Kapēc ne ? Man der arī neizšķirts. ASV rāda labu sniegumu.

Prince boateng , muntari un essien .. Itkā trīs labi kapļi Ghanai ir , bet tomēr tad jau redzēsim. Pačiloju arī pārējo sastāvu.. Protams daudzi pārstāv Franču un Vācu klubus , bet tomēr liekas ,ka gana neuzvarēs ar divu vārtu pārsvaru!

Link to comment
Share on other sites

Būsim godīgi - šogad Portugāle nav mēraukla. Par Vācijas tanka spēku pilnībā varēsim pārliecināties tikai izslēgšanas turnīra fāzē. :)

par nīderlandi to pašu teica, bet pēc uzvaras visas kepkas jau saka, ka viņi spēlēs finālā

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vinjam jau Portugale visu nopudeleja :DD Es tak teicu, ka Friči šogad izskatās vairāk nekā LABI :)

Grūti piekrtist.. Pasaules čempis atgādina ČL. grupas turnīrā visus vazā aiz deguna , bet kad pienāk izslēgšanas spēles , tad tik sāksies jautrība un lielie grandi krīt ārā. Portugāle vienīgie kas visu noraka. :/

Link to comment
Share on other sites

Grūti piekrtist.. Pasaules čempis atgādina ČL. grupas turnīrā visus vazā aiz deguna , bet kad pienāk izslēgšanas spēles , tad tik sāksies jautrība un lielie grandi krīt ārā. Portugāle vienīgie kas visu noraka. :/

Pilnīgas muļķības.. ir 3 spēles un ideālākajā gadījumā vismaz divas ir jāuzvar, lai varētu cīnīties par izslēgšanas spēlēm.. kāda tev vēl ČL? tur džeki zin, ka ir 6 spēles un rēķinās ka 3 no tām ir mājās, kur teorētiski ir jāņem punkti, šeit viss notiek neitrālā zemē un katra spēle ir no svara...

vienu zaudē negaidīti un dirsa jau deg, kā Urugvajai

Edited by B3NDE
Link to comment
Share on other sites

Kā Jums vakar Spānijas - Čīles spēle? Esmu diezgan lielā šokā.. Spāņi, kā kaut kādi amatieri spēlēja, rēāli kādas 15min. no viņu spēles bija skatāma.. viņiem vēl paveicās, ka beidzās 0:2, vajadzēja būt vismaz 0:4 .. :french:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...