Jump to content
GIGN Forum

Futbola Topiks


Garsho alus
 Share

Recommended Posts

Man patīk pabirdināt sāli gludinātāja tipa cilvēkiem brūcēs :)

Un reāli man derdzās liverpoole. Sapirka kkādus pussargus par ~1miljonu katrus (low skilled Lucas, kkāds čigāns Mašerano, bars jaunu gurķu, kkāds noname Maxi utt) un baigi cer kko vinēt. Lielākais darījums blin nopirkt kkādu klaunu Aquilani kuru var uzreiz aizsūtīt uz loan un viduvēju Joe Cole.

http://www.liverpoolfc.tv/team/first-team

vēl man derdzās fakts, ka tur riņķo ~8galveno spēlētāju bildītes. Značit 8 spēlētāji komandā, ja? :D

Džonsons un Džerrards ir vienīgie, kas ir normāli tajā klubā :)

Link to comment
Share on other sites

Man patīk pabirdināt sāli gludinātāja tipa cilvēkiem brūcēs :)

Skaidrs, skaidrs. El Ninjo nepatīk? :)

Ikdienā par viņiem nefanoju, bet viņi ir pirmā komanda ar kuru uz varēju ČL uz PS. + Džerārds, apbrīnojams spēlētājs. :)

Link to comment
Share on other sites

Man patīk pabirdināt sāli gludinātāja tipa cilvēkiem brūcēs :)

Un reāli man derdzās liverpoole. Sapirka kkādus pussargus par ~1miljonu katrus (low skilled Lucas, kkāds čigāns Mašerano, bars jaunu gurķu, kkāds noname Maxi utt) un baigi cer kko vinēt. Lielākais darījums blin nopirkt kkādu klaunu Aquilani kuru var uzreiz aizsūtīt uz loan un viduvēju Joe Cole.

http://www.liverpoolfc.tv/team/first-team

vēl man derdzās fakts, ka tur riņķo ~8galveno spēlētāju bildītes. Značit 8 spēlētāji komandā, ja? :D

Džonsons un Džerrards ir vienīgie, kas ir normāli tajā klubā :)

Naivi ceri, ka tavi skricelējumi man jelkādīgi var iedzelt.

Saproti, es, lasot tavus postus, uzreiz ņemu vērā, ka to ir rakstījis cilvēks ar zemu pašapziņu.

Patiesībā man tevi ir nedaudz žēl :)

Kas tevi vispār var uztraukt, kas notiek Liverpoolē? Ko tu lien svešā dārziņā un satraucies?

Es vēl brīnos kā tas vecais pirdiens nav atlaists. Nu jau ir 12:00 pāri pēc Anglijas laika, un sapulcei jābūt beigušai.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

ka to ir rakstījis cilvēks ar zemu pašapziņu.

(rofl), kāds sakars?

Nav ko pateikt, tāpēc pasaki pilnīgāko randoma sūdu? :)

Kad es trenējos futbolā, tur bija liverpooles līdzjutēji, kas baigi svinēja visas uzvaras pār united utt - nu tad es tagad ar baudu varu pievērst visu uzmanību uz to, ka liverpoole neatrodas pat 10niekā.

Edited by mucho
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

ka to ir rakstījis cilvēks ar zemu pašapziņu.

(rofl), kāds sakars?

Nav ko pateikt, tāpēc pasaki pilnīgāko randoma sūdu? :)

Kad es trenējos futbolā, tur bija liverpooles līdzjutēji, kas baigi svinēja visas uzvaras pār united utt - nu tad es tagad ar baudu varu pievērst visu uzmanību uz to, ka liverpoole neatrodas pat 10niekā.

Lielie puikas apbižoja, un tagad nāc savu bērnības traumu izlikt forumā? :buslabi:

Man tevis paliek arvien vairāk žēl.

Edited by Glud!naTajs
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

No malas vērotāja viedoklis- fanot PAR kādu klubu- forši. Apkaunot sevi, izgāžot žulti PRET kādu klubu un tā atbalstītājiem- debīlisma paraugstunda.

Neraksti sūdus, vienīgais kas sevi apkauno esi tu, jo raksti kkādus sūdus. Nav fiziski iespējams fanot par kaut ko, nepriecājoties par konkurentu neveiksmēm.

Bet tu jau neko vairāk par cs savā dzīvē neesi spēlējis, so nezini tādas lietas.

p.s. gludinataj, es redzeju tavu bildi - man liekas ka bernibas trauma man varetu but no ta drizak

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Neraksti sūdus, vienīgais kas sevi apkauno esi tu, jo raksti kkādus sūdus. Nav fiziski iespējams fanot par kaut ko, nepriecājoties par konkurentu neveiksmēm.

Bet tu jau neko vairāk par cs savā dzīvē neesi spēlējis, so nezini tādas lietas.

p.s. gludinataj, es redzeju tavu bildi - man liekas ka bernibas trauma man varetu but no ta drizak

Neizmežģī pirkstus liekot mīnusus.

Man vismaz nav kauns publicēt savas bildes.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Spēli neredzēju, nemāku spriest, bet uzzinot par sarkano Džerrārdam, es protams pa pusei nobrīnījos (nav jau tas spēlētajs, kurš parasti tiek noraidīts) un pa pusei nopriecājos (jo tas ir nevis, ka komanda par 1/11 daļu paliek vājāka, bet gan par 1/4daļu vājāka).

http://www.youtube.com/watch?v=tNMH9Qd-yvo

Reāli sarkanā tur nav, bet ja tienesim bija cits rakurss - lēciens ar abām kājām pa priekšu bija un par to var bez sirdsapziņas pārmetumiem sarkano iedot.

Ne pareizs, nedz arī nepareizs lēmums. Rupji sakot - tieši pēc noteikumu grāmatas piemērots sods

Edited by mucho
Link to comment
Share on other sites

Cik tajā video var redzēt, tad tur vispār nav pārkāpuma.

Tiesnesim video nav pieejams. Nedaudz cits leņķis un izskatās pēc tīras sarkanās... Eh, kā pietrūkst Kolinas, kas, lai arī kļūdījās, taču prata visu laukumā notiekošo saglabāt savā kontrolē.

Starp citu, Turkovs pārgājis uz Rudņeva bijušo Ungārijas klubu (ZTE), vismaz pēc Pahara teiktā. Par Višņakova pāreju uz Ņaļčikas Spartaku laikam jau visi zin, interesanti, vai šamie Koļinko arī paturēs (it kā vajadzētu, čalis sezonā laikā kļuva par stabilu pirmo vārtsargu).

Link to comment
Share on other sites

Labi, par to sarkano kartiņu strīdi ir mazi. Lai arī tur tik pat labi varēja dot dzelteno, jo stīvijs spēlēja bumbā, nevis, lai savainotu keriku, kā arī kerikam nebija pilna kontrole pār bumbu. Viņš tā pat kā džerārds izklupienā centās viņu savākt.

Bet cits jautājums ir par 30 sekundē piešķirto pendeli par Berbatova daivu. Webbs ir atzīts kā pasaules labākais tiesnesis, bet iekrist 30 sekundē uz kaut ko tik naivu un atklātu ir jābūt korumpētam. Nav ne pirmā reize, kad šajā derbijā Webbs atklāti pietiesā par labu Man united.

http://www.youtube.com/watch?v=nGDjn9U-qSE

Edited by Glud!naTajs
Link to comment
Share on other sites

Jā, daivs pa smuko, labākajās CR tradīcijās. Un atkal- jāskatās ir tiesneša pozīcija laikumā- ja bija aizmugurē, tik pat labi varēja izskatīties pēc tīras pendeles. Bet nu jā, vieglā jau visu uz mistisku korumpētību novelt, jo tiesneši taču ir roboti, kas nekad mūžā nekļūdās.

p.s.

viss bumbās.

Link to comment
Share on other sites

Jā, daivs pa smuko, labākajās CR tradīcijās. Un atkal- jāskatās ir tiesneša pozīcija laikumā- ja bija aizmugurē, tik pat labi varēja izskatīties pēc tīras pendeles. Bet nu jā, vieglā jau visu uz mistisku korumpētību novelt, jo tiesneši taču ir roboti, kas nekad mūžā nekļūdās.

p.s.

viss bumbās.

Tāpēc ir līniju tiesneši, kas asistē galvenajam tiesnesim. Un to no otra laukuma gala var redzēt, ka krīt nevis pie pirmā kontakta, bet pasper vēl vienu soli uz priekšu un apliecina savu grādu aktiermākslā.

Kā jau teicu, šī nav pirmā reize, kad Webbs šajā derbijā dod acīmredzamus, kļūdainus sodus par labu Mančesterai, kuru protams nevar vainot. Jo viņi izmanto tiesneša darbības

Link to comment
Share on other sites

82c6_ref.jpg

Pārkāpuma brīdi viņš atradās ar muguru pret abiem spēlētājiem. Ļoti pārgalvīgs lēmums, ja pats nemaz nebija lietas kursā par notiekošo.

Un spēlējot ar 1:0 pret 10 Pooliešiem, nemaz neliecināja par pārsvaru

P.S Diskutēt vairs nav jēga. Tiesnesis burtiski noraka spēli. Webb 1:0 Liverpool

Edited by Glud!naTajs
Link to comment
Share on other sites

Abas komandas man patīk vienlīdz daudz, bet jāatzīst, ka tiesnesis tiešām noraka spēli. Uzslavas Berbatovam, kurš noteikti ir nolicis CR eksāmenu daivošanā(pats CR par laimi tagad ir daudz maz beidzis daivotāja karjeru). Tā sarkanā vispār ir galīga huiņa. Kā var iedot SARKANO kartīti, ja ABI spēlētāji ir izklupienā pēc bumbas ?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...