Jump to content
GIGN Forum

Futbola Topiks


Garsho alus
 Share

Recommended Posts

Kā Inter bija kāda iespēja izveidot pretuzbrukumu kaut vai trijatā, viņi vienkārši aizsita bumbu kaut kur nahuj uz Barcelonas vārtu pusi.

Nē kur nu nemaina viena spēlētāja mazākums pret tādu grandu kā Barcelona.

Tas saucās - spēle uz rezultāta noturēšanu.

Protams, ka tas ir garlaicīgi un bojā visu iespaidu par futbolu, bet Inter tomēr izvēlējās spēlēt finālā, nevis nospēlēt skaistu spēli Nou Camp....

Link to comment
Share on other sites

Liverpoole nopudeleja atkal :DD Finalaa Atletico vnk janjem :)

Man shogad patiiik LV kaussa izcinja :D Jelga vispirms izsit no turnira LM pec tam SKONTO un nu finalaa pret Jurmalu var izcinit ticketu uz EIROKAUSIEM :)

P.s. Kāds šots beigās pēc 1mā? 0:0 palika? Pēdējās 3min neredzēju!

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

piektdien sākas WC un sākas vecā "sāpe" - kur skatīties? tv nav un nebūs, tātad kur skatīties netā?

Eiropas kausu pirms 2 gadiem skatījos paralēli caur kaut kādu ķīniešu progu un nedaudz krogā.

Link to comment
Share on other sites

Eiropas kausu pirms 2 gadiem skatījos paralēli caur kaut kādu ķīniešu progu un nedaudz krogā.

Saiti jau ir daudz bet es vienmēr esmu devis priekšroku šim saitam www.livescorehunter.com , tur izvēlas sporta veidu,un tad spēli precīzo + vēl tur piedāvā dažādus formātus caur kuriem skatīties utml :)

Link to comment
Share on other sites

tie āfrikāņi ir saspiedušies. nav iespējams neko skatīties tajā tizlajā troksnī. es viņu vietā vienkārši aizliegtu nest tās taures stadionā. tagad āfrika 50 gadus WC neredzēs.

tas tā kā ar tiem pūšamajiem hoķī bija. nedaudz ir ok, bet nu cilvēki jau nekad nedomā. vienkārši taurē un tad vecumā dveš "ko dēliņ? man viena auss kurla"

Link to comment
Share on other sites

tas tā kā ar tiem pūšamajiem hoķī bija. nedaudz ir ok, bet nu cilvēki jau nekad nedomā. vienkārši taurē un tad vecumā dveš "ko dēliņ? man viena auss kurla"

wtf ir tā debīlā dūkoņa? tur visi kaut kādas taures pūš? izklausās pēc kaut kādām mutantu bitēm

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...