Jump to content
GIGN Forum

Pieteikums @ Gign Csdm


aM`
 Share

Recommended Posts

cs'ā esmu pazīstams kā aM`!!

Tātad esmu nolēmis rakstīt pieteikumu uz accesu!

Sāksim ar to kad Mani sauc Mārcis Mazais esmu 18gadus jauns.

Tātad cs es spēlēju 3gadus neskaitot pārtraukumus. esmu pa šo laiku adminējis diezko daudzos serveros

Piemēram nosaukšu kādus 3serverus. Tātad: cs.leave.lv, cs.shara.lv un cs.d-night.lv.

Ja jūs vēlaties ar manīm sazināties tad mani var atrast ļoti bieži skype mans skype name ir (gradee4) vnk ieliku iekavās lai jūs saprastu kuru es domāju. nu par tiem administrātoriem zinu ka varētu Rekomendēt 0.7lb un TRG...

Tātad komandas es vēlētos šādas: x_ban - Lai banotu spamerus, floorerus, čīterus, un tādus kuri palaiž ļoti daudz muti kuriem tiešām ir nepieciešams lielāks atvaļinājums nekā 10min.

x_kick - šī ir domāta protams tādiem gadijumiem ja kāds sēž spec un kāds cits grib spēlēt, bet dēļ šī cilvēka viņs nevar ienākt un paspēlēt, jo pats esmu redzējis kad ir tādi daži naži kas vnk sēž spec un nespēlē!!!

Šīs komandas arī būtu tās kuras es vēlētos vairāk arī man neko nevajadzētu.

šeit būs stati - http://stats.gign.lv/csdm/player.php?id=81293

Zinu ka agrāk ar mani te sanāca neliela ķibele, bet no tā laika esmu ļoti mainījies!!!

Un ja vēl aizvien neicat kad man ir tagad tie visi īstie gadu un viss pārējais tad varu jums iemest nofočētu pasi ;)

Ar cieņu aM` Cheer.

Edited by aM`
Link to comment
Share on other sites

Tak ibio iztīri nagus.

Esmu gatavs izciest sodu, bet šo vnk nevarēju neirakstīt.

Labs 22 septembri palika 18 tgd vecis ;D

p.s lai nebutu galigi oftopika, tad tjip cik sapratu no plosta, ka viņš kādu laiku nespēlēs csdm, jo nav laika.

Edited by ry.
Link to comment
Share on other sites

:D Riitaa kaadu liizingu buuus janokaarto :P Paga aM` gadijumaa nebija bans kaut kads par chiitiem? :) Bet nu lab,taaa kaa 0,7lb pa CSDM vien dzivojas un zin kaada tur situacija,kapec gan nee...REC

Biju banots, bet dabuju unban ;)

2 vai 3 dienas atpakaļ atkal dabuju banu un kārtējo unbanu ;)

Link to comment
Share on other sites

atvainojos un nezinu vai šeit īsti varu rakstīt, bet man gribējās uzrakstīt- ja jau tu esi tik stulbs, lai liktu šeit savas pases foto (jā tu ESI STULBS un varu vēlreiz uzrakstīt- STULBS, vēl arī neapdomīgs), tad rodas jaut'jums- ko vēl tu tik pietiekami stulbu taisies izdarīt (iespējams arī būdams kā admins)?

Link to comment
Share on other sites

Man kaut kas nepatiik tavaa pieteikumaa. Astaj iespaidu, ka tu esi ljoti paarcenties un beigaas sabojajis visu sav pieteikuma tekstu. Un tas gaajiens ar pases foto ir vispaar UMNO.

beigaas palieku Neitraals, un no man posta tolks ir aplja 0!

Link to comment
Share on other sites

Un ko tad jūs Latvijā te iesāksiet ar to pases kopiju? Varu vēl pārīti tādu aizsūtīt.

aM` ir nepeiciešams tavs konta NR un internetbankas kodu karte, PM vari atsūtīt? Es uzlikšu tev nika abonamentu uz 1 gadu :thumbsup:

Ja jau pa CSDM ņemas tad REC, jo tur problēma ar adminiem takā...

Link to comment
Share on other sites

Šauj normāli un adminus vajag, bet ar to pasi..haha :D nevajag musm tavus gadus, lai tik domāsana ir!

Nē nu vnk apliecināju, jo toreiz man te tāda neliela ķibelīte sanāca ;)

Bet ar steigšanos aizmirsu dažus sūdiņus aizkrāsot!!!

Edited by aM`
Link to comment
Share on other sites

O jā esmu ritīgais čīteris spēlēju ar aim un wh + vēl pat speed :D

Laikam otrajā banā esmu dabujis unban tā pat kā pirmajā banā ;)

Diez kapēc mani tad unbanoja samuray??? tikai dēļ tā ka esmu normāls players ;)

Domā ka de_vergito vai De_prodigy vai de_inferno nav defu?? ja domā ka nav tad rūgti kļūdies... jo cs spēlēju apmēram 5gadus.

Edited by aM`
Link to comment
Share on other sites

LOL aM^ un čīteris? :D uuu gandrīz apraudājos aiz smiekliem, ar šo čāli esmu spelējis pat pirms gada kopā! Kā tikt ilgāks MIXXX :D

Ja šis kaut ko izsaka dodu REC no sevis!

Link to comment
Share on other sites

Šis vienkārši spārda dirsu !!!!!!!

Tātad cs es spēlēju 3gadus neskaitot pārtraukumus.

Bet jau vēlāk sākam mazliet dirst!! Domā ka de_vergito vai De_prodigy vai de_inferno nav defu?? ja domā ka nav tad rūgti kļūdies... jo cs spēlēju apmēram 5gadus.

Diezgan tizli ir kļūdīties par diviem gadiem ;)

Edited by Jem
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...