Jump to content
GIGN Forum

Telefončiki


Kiwix
 Share

Recommended Posts

Sāku domāt par jauna telefona iegādi... Pagaidām izvēle vairāk sliecas uz 5530, bet ko Jūs sakat?

Noteikti, ka dažiem ir 5800... bet nezinu dzīvē nevienu, kam bijis 5530.... Jeb arī kādi citi telefoni ap šo summu... t.i. ~150ls

Galvenās funkcijas: wi-fi, liels ekrāns kā arī pietiekoša atmiņa un laba sarunu kvalitāte... Kamerai arī būtu jābūt, bet tas nav galvenais...

P.S. atkrīt visādi iPhone...

EDIT. pirms tam man bija N78 (tāpēc to neieteikt), bet tas man šādu tādu iemeslu dēļ vairs nav :D

Edited by Kiwix
Link to comment
Share on other sites

Noteikti, ka dažiem ir 5800... bet nezinu dzīvē nevienu, kam bijis 5530.... Jeb arī kādi citi telefoni ap šo summu... t.i. ~150ls

Galvenās funkcijas: wi-fi, liels ekrāns kā arī pietiekoša atmiņa un laba sarunu kvalitāte... Kamerai arī būtu jābūt, bet tas nav galvenais...

P.S. atkrīt visādi iPhone...

EDIT. pirms tam man bija N78 (tāpēc to neieteikt), bet tas man šādu tādu iemeslu dēļ vairs nav :D

Pats arī taisos pirkt touchscreen telefonu un bišķi papētīju izvēles iespējas cenā līdz 200ls. Droši varu teikt neņem 5530 - batareja 5800 ir gandrīz divreiz ilgāka. bet vispār kāpēc jāpērk nokia, ja ir daudz citi forši telefoni. Man nokiām nepatīk tas, ka viņām mēdz ar laiku uzmesties lēna gruzīšana un viņas vispār ir diezgan novecojušas. Šajā kategorijā es labāk ieteiktu kādu lg vai pat sliktākajā gadījumā Samsung ( bet labāk ņem tad nokušku 3-o sēriju :D ). Konkrēts piemērs

- ~90ls nav wifi un kluss salīdzinot ar walkman sēriju, bet nelago un foršs interfeiss.

- ~130ls viņam ir divi modeļi , abiem ļoti laba kamera, nav wifi bet LAGO LAGO LAGO(pirmais modelis).

- ~150ls zinu tikai to ka 800mah batareja :(

Es personīgi sakarā ar krīzi laikam ņemšu Cookie, jo tomēr gruzī man krīze :(

Ps. Nejau pilnīgi novecojusi, bet piemēram ja skatās no jaunieša viedokļa tad Nokia ir pārāk nopietna. Tā vnk ir. Un tas ka Nokias ir lēnākas pats esmu izbaudījus uz savas ādas. Ir bijus N sērija, (bremzē, bet funkcijās labs) ir draugam 5800 ar 8gb karti , kurā viņš ir ielicis mazāk par 2gb, bet kad ieslēdz kameru pēc tam vēl kaut ko tad es varu droši teikt, ka tas bija ilgi.

Edited by dramer
Link to comment
Share on other sites

dramer, Tu vispār pats rubī, ko runā?

Kādā ziņā Nokia ir novecojusi, m? Nevajag pārbāzt atmiņas karti un tad nekas nelagos.

Uz LG vispār nevajag skatīties, Samsung vēl ir variants.

Kiwix, 5530 ir 5800 mazais, uzlabotais brālis. Ciprusam aka Tom. (viņa tagadējais niks) ir 5800, aizmet šim PM.

Link to comment
Share on other sites

5800 ir ok, pasam, baterija super, atmina ok, bik lagi bet nekas nopietns, skalums pietiekoss, minuss ka nav daudz spelu un ficu.

aa un veeel miinusi, graudains ekrans, nezinu ka to lai izskaidro bet tads ka kluchains bet ne pikselains, un tachskriins nav nemaz isti skarienjutigs, drizak spiedienjutigs,bet ta nav liela problema.

Edited by Goodbye
Link to comment
Share on other sites

5800 es esmu taustījis un lūkojies... ;D gribēju ņemt 5800, bet palasīju rakstu @ next.lv http://www.next.lv/ItemDetail.php?Type=Fir...&ItemId=374 un sagribējās labāk 5530... par bateriju itkā vienalga, jo šā vai tā, jālādē +/- katru dienu, vismaz tāda man bijusi pieredze ar telefoniem... vēl kādas domas?!

un LG es telefonu negribu noteikti... tad jau labāk SE ar 256k krāsu ekrānu..

Edited by Kiwix
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...